| Оновлено 15 вересня 2024, 21:12
1982
6

Солодка помста в дербі. Барселона відвантажила 4 голи Жироні з Циганковим

Гра завершилася з рахунком 4:1 на користь синьо-гранатових, Віктор відіграв 69 хвилин

1982
6

15 вересня відбувся матч 5-го туру Ла Ліги 2024/25 між командами Жирона та Барселона.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Поєдинок відбувся на стадіоні Монтіліві. Гра завершилася з рахунком 4:1 на користь синьо-гранатових.

Голами за гостей відзначилися Ламін Ямал (дубль), Дані Ольмо та Педрі. У червоно-білих єдиний м'яч оформив Крістіан Стуані. Барса догравала у меншості після вилучення Феррана Торреса на 86-й.

Український футболіст Жирони Віктор Циганков вийшов на поле у ​​стартовому складі та був замінений на 69-й хвилині на Донні ван де Бека.

У попередніх двох очних матчах між цими колективами перемоги з ідентичним рахунком 4:2 здобула Жирона.

Після 5 зіграних турів у Барселони 15 очок з 15 можливих та перше місце у таблиці чемпіонату Іспанії. Підопічні Мічела з 7 пунктами розташовані на 7-й позиції.