6 голів у матчі. Боруссія Дортмунд розібралася з Хайденхаймом

Джмелі перемогли 4:2, дубль оформив Карім Адеємі

150
0
Getty Images Global Images Ukraine. Боруссія - Хайденхайм

13-го вересня відбувся матч 3-го раунду Бундесліги між дортмундською «Боруссією» та «Хайденхаймом». Гра пройшла на «Сігнал Ідуна Парк».

В першому таймі господарі змогли забезпечити собі перевагу у 2 м'ячі. Джмелі змогли відзначитись на 66-й хвилині, однак арбітр скасував гол Марселя Забітцера через гру рукою. На 74-й хвилині гості з пенальті скоротили відставання та зробили рахунок 3:2. Крапку поставив Емре Джан з пенальті.

Бундесліга. 13 вересня. 3-й тур.

Боруссія Дортмунд – Хайденхайм – 4:2

Голи: Мален, 12, Адеємі, 17, 41, Емре Джан (пен), 90+2 – Пірінгер, 39, Бройніг (пен), 74

Боруссія: Кобель, Ріерсон, Антон, Зюле, Бенсебаїні, (Коуту, 72), Нмеча, Гросс, Мален, (Забітцер, 59), Брандт, (Джан, 79), Адеємі, (Байно-Гіттенс, 79), Гірассі, (Баєр, 72)

Хайденхайм: Мюллер, Форенбах, Гімбер, Майнка, Траоре, Мелоні, (Гонзак, 86), Шеппнер, Шіенза, (Дорш, 68), Ваннер, (Бройніг, 68), Бек, (Конте, 46), Піпінгер, (Кауфманн, 68)

Попередження: Байно-Гіттенс, 82, Коуту, 86 – Кауфманн, 83