Чемпіонат світу з баскетболу 3x3 триває у монгольському Улан-Баторі

317
0
ФБУ

Жіноча збірна України U-23 в напруженій боротьбі програла вирішальний матч групи збірній Китаю та завершила виступ на чемпіонаті світу 2024 U-23 з баскетболу 3х3, який проходить в Улан-Баторі (Монголія).

Раніше українська молодіжна збірна U-23 виграла дві зустрічі: 11 вересня здобула впевнену перемогу над Австрією (16), а потім завдяки камбеку виграла в Беніну (12:11).

13 вересня гра проти Угорщини завершилася поразкою української команди з рахунком 9:18.

Першими відкрили рахунок українські дівчата й лідирували в першій половині. На кожен їх влучний кидок угорки відповідали своїм. Проте ближче до екватора зустрічі суперниці з країни-сусідки не лише зрівняли рахунок, але й захопили лідерство спочатку в 2 очки, а згодом під час головного ривка їх перевага збільшилася до 10. Протягом матчу захист Угорщини домінував над нападом України.

Вирішальна гра групи муж Україною та Китаєм завершилася з рахунком 18:19, матч виграли суперниці українок.

Українські дівчата впевнено розпочали зустріч та захопили лідерство завдяки двом поспіль ривкам 3:0. Проте опонентки відігралися, нав'язали боротьбу та на шостій хвилині зустрічі вийшли вперед на чотири бали. Команда України двічі скорочувала відставання до 1 очка, але в цей день перемога дісталася суперницям.

Найрезультативнішою у складі обох команд стала українка Богдана Лапхан, яка набрала 10 очок за матч.

Українські дівчата стали третіми в групі А. У плей-оф виходять по дві найкращі збірні з кожної групи. 15 вересня розпочнуться ігри на виліт з чвертьфіналів, у цей же день будуть визначені володарі медалей. До 1/4 фіналу вже пробилися Угорщина, Китай (група A), Польща, Німеччина (група B).

Чемпіонат світу 2024 з баскетболу 3х3. Жінки U-23

Група А. Улан-Батор (Монголія), 13 вересня

Угорщина – Україна – 18:9

Україна: Анастасія Кучерьонок 4, Анастасія Ковтун 2, Ірина Бугайова 2, Богдана Лапхан 1

Україна – Китай – 18:19

Україна: Богдана Лапхан 10 (1 влучання здалеку), Анастасія Кучерьонок 4, Анастасія Ковтун 2, Ірина Бугайова 2

Футбол | 13 вересня 2024, 13:30 37

У команді Сергія Реброва на турнірі в Німеччині було не все нормально з дисципліною