Чоловіча збірна України виграла лише один матч на ЧС U-23 з баскетболу 3х3

Українська команда програла Алжиру та перемогла збірну Єгипту

123
0
ФБУ

Чоловіча збірна України U-23 здобула лише одну перемогу в 4 матчах групового раунду та завершила виступи на чемпіонаті світу U-23 з баскетболу 3х3, який проходить у монгольському Улан-Баторі.

Раніше, у перший день турніру, 11 вересня, українська збірна програла європейським грандам: Іспанії (8:16) та Франції (15:17).

У 3-му матчі 13 вересня українська збірна поступилася команді Алжиру з рахунком 18:21.

Алжирці першими відкрили рахунок, а після трьох поспіль влучань здалеку захопили лідерство (8:1). Українські хлопці зуміли скоротити відставання до трьох очок після ривка-відповіді 5:1. Ця перевага опонента у 2–3 очка трималася до завершення зустрічі. Африканці на 9-й хвилині виграли матч, набравши потрібне 21 очко.

4-м матч синьо-жовтих – проти команди Єгипту – завершився з рахунком 21:16 – перша перемога українців на ЧС.

Синьо-жовті на старті зробили ставку на двоочкові влучання (реалізувавши 1/3), але змінили план гри й забили надійні кидки з-під кошика. На другій хвилині зустрічі їх перевага в рахунку досягла 4 очок. Проте ближче до середини матчу збірна Єгипту зуміла скоротити відставання до 1 очка.

Новий ривок українців повернув попередню перевагу. Коли Владислав Мустяца в одній атаці влучив дальній кидок і реалізував штрафний, рахунок став 18:12. Хлопці впевнено довели гру до логічного завершення – Ярослав Карпюк своїм влучанням поставив крапку та приніс дострокову перемогу за дві хвилини до кінця зустрічі.

Найрезультативнішим гравцем у складі обох команд став українець Владислав Мустяца, за матч він набрав 11 очок, влучив 4 двоочкові спроби.

Українці посіли 4-те місце серед 5 команд в групі А та у плей-оф не потрапили. До 1/4 фіналу з груп вийшли Франція, Іспанія (група A), Німеччина, Нова Зеландія (група C).