ЧС U-23 з баскетболу 3x3. Жіноча збірна України на старті двічі виграла

Молодіжна команда України U-23 перемогла суперниць з Австрії та Беніну

296
0
ФБУ

Жіноча збірна України U-23 здобула два перемоги на старті чемпіонату світу 2024 U-23 з баскетболу 3х3 в Улан-Баторі (Монголія).

Українки грають в групі А, де їх суперниками є Китай, Угорщина, Австрія й Бенін.

Гра проти Австрії завершилася з рахунком 12:9 на користь українок.

На початку зустрічі синьо-жовті пропустили ривок суперниць 3:0, але на четвертій хвилині зуміли зрівняти рахунок – 3:3, а потім вийти вперед на 2 очки. На 6-й хвилині збірна України досягла двозначної переваги – 8:4. Синьо-жовті довели цей матч до підсумкової перемоги та впевнено розпочали виступ на світовій першості.

Гра проти Беніну завершилася з рахунком 12:11 на користь українок, які зробили камбек.

Збірна Беніну першою відкрила рахунок та здобула перевагу +3 на старті. Проте синьо-жовті наприкінці другої хвилини зуміли скоротити відставання до 1 очка, а після екватору зустрічі вийшли вперед. Здобули та зберігали комфортну перевагу, але африканські опонентки на останніх секундах реалізували двоочковий кидок. Все ж перемогу в близькому матчі відсвяткувала збірна України.

Українки не давали домінувати суперницям під кільцем – Анастасія Ковтун та Ірина Бугайова регулярно виконували блокшоти. Найрезультативнішим гравцем у другій зустрічі поспіль стала Анастасія Кучерьонок, яка набрала 5 очок.

У п'ятницю, 13 вересня, о 05:00 за київським часом в 3-му матчі групового раунду українська молодіжка зустрінеться з командою Угорщини. У плей-оф виходять по дві найкращі збірні з кожної групи. 15 вересня розпочнуться матчі на виліт з чвертьфіналів й будуть визначені володарі медалей.