ЧС U-23 з баскетболу 3x3. Чоловіча збірна України зазнала двох поразок

Українська команда у боротьбі поступилася збірним Іспанії та Франції

198
0
ФБУ

Молодіжна збірна України програла два матчі на чемпіонаті світу 2024 з баскетболу 3х3 U-23 (Улан-Батор, Монголія) та втратила шанси на вихід у плей-оф.

Чоловіча збірна U-23 виступає в групі А. Українцям протистоять Іспанія, Франція та дві африканські збірні – Єгипет і Алжир.

Перша гра против Іспанії завершилася з рахунком 16:8 на користь суперників українців.

На початку зустрічі іспанці набрали 5 очок без відповіді. Українська команда довго не могла влучити, це вдалося зробити лише наприкінці другої хвилини матчу. Українці були змушені наздоганяти опонентів у рахунку, тому зробили ставку на двоочкові кидки. Проте реалізувати вдалося лише дві дальні спроби. У підсумку Іспанія відсвяткувала перемогу в грі, де захист домінував над нападом.

Гра проти Франції завершилася з рахунком 17:15 на користь суперників українців.

Перший бал у матчі здобули французи, але українці зрівняли рахунок. Потім синьо-жовті пропустили ривок суперника 0:5. Після свого тайм-ауту збірна України зуміла скоротити відставання до 2 очок, така різниця трималася певний час. Проте на більше цього дня українців не вистачило. Вони знову пропустили ривок, проте зуміли завдяки влучним кидкам нав'язати боротьбу наприкінці зустрічі. Збірна Франції втримала перевагу та здобула перемогу.

Синьо-жовті йдуть з двома поразками й фактично втратили шанси на вихід у плей-оф. Далі українцям також протистоятимуть дві африканські збірні – Алжир та Єгипет. У п'ятницю, 13 вересня, о 06:15 за Києвом запланована наступна гра української молодіжки, яка зустрінеться з алжирцями.