«Додає впевненості». Лев матчу прокоментував футбол збірної України

Ванат задоволений другим таймом

1876
4
Getty Images/Global Images Ukraine. Владислав Ванат

Форвард збірної України Владислав Ванат, який у матчі Ліги націй проти Чехії забив перший гол за національну команду, оцінив поразку з рахунком 2:3.

«Приємно, що визнали найкращим гравцем матчу, але приємніше було б, якби виграли. Вболівальникам дякую за підтримку Здавалося, що наших та чехів було порівну».

«Якби ми грали у першому таймі так, як у другому, то все було б добре. Те, як ми грали у другому таймі, це додає впевненості. Грали краще, ніж у першому», – сказав Ванат.

adidas777
Може наші футболісти і особливо геній тренерського цеху не в курсі, що у футбол грають 90+ хвилин!  І так у кожному матчі!
У жодному матчі за Реброва збірна не зіграла два тайми на рівні, перший провалювали завжди! У другому іноді включалися, іноді навіть цього вистачало якимось дивом!Але це якийсь дикий ідіотизм, постійно повністю провалювати перший тайм!
ALKOSruLKA
в останній грі скатаєте нічейку з грузинами і гордо підете в групу до Мальти і Фарерських островів... там буде - рівень нашого колгоспу!
Vovan78
Ну по-перше не зрозуміло за що йому дали Лева матчу? За гол в програшному матчі? Чи може за те, що заїхав ліктем по ребрах чехові? Добре, що суддя пробачив, бо могли і в десятьох залишитись. А по-друге у футбол грають 90 хвилин і радіти, що непогано грали у другому таймі то не радість, а ганьба. І якби ви виграли цей матч, то можна булою говорити, що грали непогано, а якщо програли то гріш ціна такій грі!