5

Ребров пояснив, чому збірна України не грала так агресивно, як чехи

Українська команда зазнала другої поразки у Лізі націй

УАФ. Сергій Ребров

10 вересня пройшов матч 2-го туру групи 1 Дивізіону В Ліги націй 2024/25 між збірними Чехії та України.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Поєдинок відбувся на стадіоні Fortuna Arena. Гра завершилася поразкою синьо-жовтих із рахунком 2:3.

Головний тренер збірної України Сергій Ребров відповів на запитання журналістів після матчу, чому Україна не грала так агресивно, як чехи.

– Чому наша команда не грає так агресивно, як чехи?

– Я не говорив, що ми не грали агресивно. Так, Чехія вдома діяла дуже агресивно. Але й ми намагалися відбирати м’яч, після пропущеного гола ми багато пресингували, зрівняли рахунок завдяки пресингу й відбору. Я не можу сказати, що ми не були агресивні. І в другому таймі ми намагалися все робити. Ще раз кажу, я вдячний гравцям, вони зробили все. Якщо порахувати, скільки ми створили моментів, то цього вистачило б на декілька ігор.

Друга поразка поспіль. Україна в Лізі націй поступилася і Чехії
Футбол | 10 вересня 2024, 23:41 299

Провал у першому таймі та нереалізація в другому не дозволили українцям набрати очки

Павел ШУЛЬЦ – про дубль у ворота України: «Другий гол я забив гарно»
Футбол | 11 вересня 2024, 11:05 0