Юхим КОНОПЛЯ: «Програли не по грі, мали більше моментів. Не пощастило»

Захисник збірної України прокоментував старт в Лізі націй

154
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Юхим Конопля

Правий захисник збірної України Юхим Конопля прокоментував матч проти Албанії, в якому «синьо-жовті» поступилися 1:2.

«Матч видався дуже важкий. Одразу знали, що дуже принциповий, дуже небезпечний і незручний суперник, як і вся група. Але я вважаю, що програли зовсім не по грі, тому що мали більше моментів, думаю, що більше ударів завдали по воротах. Пропустили з двох контратак, десь недогледіли, десь їм пощастило трішки більше.

У перерві домовлялися перш за все бути більш терплячими, тому що ми володіли грою в першому таймі, і нам потрібно було лише нарощувати наше володіння, наш контроль над грою. В принципі, ми це й зробили. Забили гол після перерви, але потім стався стандарт», – сказав Конопля в ефірі Мегого.