Німеччина – Угорщина. Прогноз і анонс на матч Ліги націй
Поєдинок відбудеться 7 вересня о 21:45 за Києвом
![Німеччина – Угорщина. Прогноз і анонс на матч Ліги націй](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/115/orig_703020.jpg)
7 вересня на «Меркур Шпіль-Арена» пройде матч 1-го туру Ліги Націй, в якому збірна Німеччини зустрінеться зі збірною Угорщини. Поєдинок розпочнеться о 21:45 за київським часом.
Німеччина
Команда довгий час відверто не вражала. Дійшло до того, що попереднього наставника, Хансі Фліка, навіть звільнили з поста - вперше за всю історію, адже всі попередні йшли самі. Але німці і справді після чергового провалу на чемпіонаті світу у контрольних матчах шокували і грою, і результатами. У результаті рік тому посада дісталася Нагельсманну. Той спочатку набив свої гулі в осінніх поєдинках, але зробив висновки. У 2024-му році Бундестім оновив склад і став явно кращим. У результаті на Євро він розгромною перемогою проти Шотландії стартував, потім достроково вийшов у плей-оф, де впорався 2:0 із Данією. Але в 1/4 на них чекала Іспанія, і достроковий фінал голом в екстра-таймі виграла фурія роха - до речі, це був єдиний поєдинок, де підопічні де ла Фуенте не перемогли в основний час. Закономірно, що Юліан продовжує роботу - але що там із мотивацією гравців, і які зміни він підготував щодо розстановки та тактики? З урахуванням відходу не лише Крооса, а й Гюндогана, Мюллера та Ноєра?
Угорщина
Збірна останнім часом серйозно додала. Вона змогла піднятися та закріпитися у дивізіоні А Ліги Націй – більш того, у минулому циклі мало не виграла групу. Так, все ще не виходить повернутися на чемпіонати світу, і знову було програно 2022-го стиковий поєдинок. Але, з іншого боку, Собослаї та компанія вже вкотре вирушили на Євро. Там у підопічних Россі не все вийшло, вони програли не лише німцям, а й Швейцарії. Так, насамкінець виграли у Шотландії голом Чобота на десятій доданій хвилині, але цього виявилося замало, щоб вийти у плей-оф. Але достатньо, щоби тренерський штаб отримав ще один шанс.
Статистика особистих зустрічей
Угорці тричі не програвали німцям і навіть перемагали їх у минулій Лізі Націй. Але на нещодавньому Євро манншафт оформив упевнені 2:0.
Прогноз
Букмекерські контори не вірять у гостей. Погодимося, що все йде до того, що перемога на Євро у німців буде повторена – ставимо на них із форою –1,5 гола (коефіцієнт – 1,78).
![](https://pic.sport.ua/images/teams/logo_161.png)
21:45
![](https://pic.sport.ua/images/teams/logo_207.png)
![](https://pic.sport.ua/images/cfc/favbet.png)
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Екс-голкіпер Динамо: «Пам’ятаю, що Хачеріді били у душовій»](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/middle_738715.jpg)
![Екс-голкіпер Динамо: «Пам’ятаю, що Хачеріді били у душовій»](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/small_738715.jpg)
Всеволод Романенко пригадав період адаптації Євгена Хачеріді в «Волині»
![Металіст 1925 хотів купити гравця Шахтаря. Клуб отримав відмову](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/middle_738789.jpg)
![Металіст 1925 хотів купити гравця Шахтаря. Клуб отримав відмову](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/small_738789.jpg)
Харків'янам не вдалося отримати Назарину
![Усик зізнався, кому після нього перейде корона боксу у хевівейті](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/91/slider_738350.jpg)
![Стало відомо, за які слова суддя вилучив Беллінгема у матчі Реала](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738842.jpg)
![ВІДЕО. Кейшон Девіс нокаутував Дениса Берінчика у 4-му раунді](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/slider_738702.jpg)