15

ВІДЕО. Творить історію! Роналду – перший футболіст, який забив 900 голів

Легендарний нападник забив за збірну Португалії у ворота Хорватії

Getty Images/Global Images Ukraine. Кріштіану Роналду

Сьогодні, 5 вересня, відбувається матч групового етапу Ліги націй. Збірна Португалії у Лісабоні приймає Хорватію.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

39-річний нападник клубу «Аль-Наср» Кріштіану Роналду вийшов у стартовому складі збірної Португалії. Роналду подвоїв перевагу «європейських бразильців» на 34-й хвилині, забивши з передачі Нуну Мендеша. Після першого тайму рахунок у матчі 2:1.

Цей гол став історичним для Роналду. Португалець забив 900-й гол у професійній кар'єрі, провівши 1236 матчів. Кріштіану став першим футболістом в історії, який добрався до позначки у 900 голів. В Ліонеля Мессі за кар'єру 838 голів, в легендарного Пеле – 762.