3395
7

У Циганкова гол та асист, Жирона виграла перший матч у сезоні

Українець допоміг команді набрати три очки

Жирона у матчі 3-го туру чемпіонату Іспанії приймала Осасуну. Команда на своєму полі зуміла порадувати вболівальників яскравою перемогою з рахунком 4:0.

У першому таймі результативну передачу зробив Віктор Циганков, який точно навісив на новачка Браяна Хіля. На старті другого тайму українець скористався помилкою суперника і до першого асиста додав перший гол у новому сезоні.

Циганков відіграв 81 хвилину, а Жирона після нічиєї з Бетісом та поразки від Атлетіко зуміла набрати перші три пункти в сезоні.