Геннадій ПАСІЧ: «Карраско похвалив за другий тайм проти Карпат»

Півзахисник ЛНЗ розповів про свій гол та гру проти Карпат

335
0
ФК ЛНЗ. Геннадій Пасич

В 4-му турі УПЛ черкаський клуб ЛНЗ здобув вольову перемогу над львівськими «Карпатами» (2:1).

Гравець черкаського клубу Геннадій Пасіч, який зрівняв рахунок, ексклюзивно для Sport.ua розповів, що допомогло господарям схилити шальки терезів на свій бік:

«Були два різні тайми. В першому важко було комусь віддати перевагу, в одному з ігрових епізодів гості навіть відкрили рахунок.

В перерві наш керманич Андрес Карраско налаштовував на те, що треба додати обертів, агресивніше грати у відборі. Тому й випустив на поле Френсіса Момо, який добре пресингує. Мабуть, гості вирішили грати за рахунком, збивали темп, тягнули час й поплатилися.

Спочатку я вирівняв становище. Взяття воріт було схоже на те, коли я відзначився в попередньому турі з «Рухом». Як бачите, стаю спеціалістом по львівським командам. А потім був переможний гол Мухаррема Яшарі. Вважаю, що ми перемогли заслужено.

Що сказав Карраско після фінального свистка? Похвалив за другий тайм й уточнив, щоб ми робили висновки».