Федорчук пояснив, що потрібно Динамо для перемоги над Зальцбургом

Відомий український тренер має надію на прохід киян

1266
5
Олег Федорчук

Відомий український тренер Олег Федорчук поділився очікуваннями від матчу-відповіді раунду плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів 2024/25 між австрійським «РБ Зальцбург» та київським «Динамо»:

«Коли закінчилася перша гра, то я для себе визначив, що шансів у динамівців практично немає. Але згадати, як «Зальцбург» грає останні матчі, з тим-таки «Твенте»… Багато забивають, чимало пропускають – весела команда.

Ми бачили по другому тайму, що «Зальцбург» дуже багато помилявся в захисті. Якщо ми зіграємо на нуль, то один забитий м'яч у першому таймі дуже нам допоможе. У них команда недосвідчена, можуть і посипатися.

Але є одне «але». «Динамо» потрібно, аби в них попереду грав форвард. Саме грав, а не просто був присутній на полі, як Ванат… Коли нападник навіть не намагається йти в дриблінг і в обіграш, то це багато про що говорить».

Матч-відповідь у Зальцбурзі відбудеться 27 серпня о 22:00 за київським часом. Перша зустріч завершилась перемогою австрійців з рахунком 2:0.