0

Артур СМОЛЯКОВ: «Інгулець не здивував. Ми домінували всю гру»

Захисник «Шахтаря» висловився про нічию своєї команди

ФК Полісся. Артур Смоляков

Лівий захисник житомирського «Полісся» Артур Смоляков оцінив гру своєї команди в матчі 3 туру УПЛ проти «Інгульця» (1:1).

Прокоментуй сьогоднішній матч. Ця нічия здається прикрою, після видовищної перемоги над «Шахтарем».

– Так, дуже прикро. Я б не сказав, що команда грала погано. Була ідея, в другому таймі ми підкоригували моменти і додали. Треба ще трошки часу – це нормально. Треба працювати, далі буде більше.

«Інгулець» чимось зміг здивувати?

–​​​​​​​ Чесно кажучи, ні. Ми домінували всю гру.

–​​​​​​​ За твоєю риторикою можна зрозуміти, що незадоволеними лишаємося тільки реалізацією?

–​​​​​​​ Так, в другому таймі були досить непогані моменти. Такі моменти треба реалізовувати, тому будемо над цим працювати.

–​​​​​​​ Матч проти «Інгульця» був для тебе особливим, адже ця команда для тебе не чужа?

–​​​​​​​ Так, є хлопці з якими я грав, було дуже приємно побачитися. Але результатом я незадоволений.

–​​​​​​​ Вперше в сезоні грали при житомирській публіці. Як тобі атмосфера на стадіоні?

–​​​​​​​ Атмосфера – супер! Хочеться ще більше уболівальників. Сподіваюся, що їх будуть впускати ще більше. Приходьте!