Шовковський оцінив перемогу Динамо над Карпатами, ротацію та матч ЛЧ

Кияни виграли в УПЛ та готуються до ЛЧ

11170
7
ФК Динамо Київ. Олександр Шовковський

Тренер «Динамо» Олександр Шовковський прокоментував перемогу 3:1 над «Карпатами» у матчі чемпіонату України. Кияни пропустили на першій хвилині, але зуміли відігратися та перемогти.

«Тільки початок сезону, і ми граємо через два дні на третій чи через три на четвертий. Етап, коли велика складова логістики, але потрібно бути до цього готовими. І тримаємо в голові гру з «Зальцбургом», тому зробили певну ротацію».

«Не мали робити такий подарунок супернику на першій хвилині. Вітаю команду з перемогою. Тренер не має бути задоволений, але ми вперше грали з такою парою в обороні. Не зовсім вдало зіграв Лонвейк, ми планували, що він більше зіграє, але довелося міняти».

«Працюємо далі. Головне – гарний відпочинок. Готуватиметься до матчу з «Зальцбургом» у Лізі чемпіонів», – сказав Шовковський.

Перша гра плей-оф ЛЧ проти австрійської команди відбудеться 21 серпня.