ВІДЕО. Гол Тете та дика серія пенальті. Легендарний клуб переміг у супершоу

Аякс зумів пройти Панатінаїкос у третьому раунді кваліфікації Ліги Європи 2024/25

6125
0

15 серпня відбувся матч-відповідь третього раунду кваліфікації Ліги Європи 2024/25 між командами Аякс (Нідерланди) та Панатінаїкос (Греція) [перший матч – 1:0].

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE в Telegram Sport.ua

Поєдинок відбувся на стадіоні Йохан Кройфф Арена в Амстердамі. Основний час гри завершився перемогою грецького колективу 1:0, в екстратаймах клуби не зуміли відзначитись, а в дикій серії пенальті точнішими виявилися амстердамці – 13:12!

У воротах Аякса грав 40-річний голкіпер Ремко Пасвер, котрий став справжнім героєм команди.

Цікаво, що за 90 хвилин єдиним, хто зумів відзначитись, став Тете – екс-гравець Шахтаря. Крім того, бразилець двічі забив у серії пенальті, проте Панатінаїкос не зумів пройти далі.

У вирішальному раунді кваліфікації Ліги Європи Аякс зіграє проти Ягеллонії – чемпіона Польщі 2023/24.

Ліга Європи 2024/25. Третій раунд кваліфікації

Матч-відповідь. 15 серпня, Амстердам

Аякс (Нідерланди) – Панатінаїкос (Греція) – 0:1 (пен. 13:12) [перший матч – 1:0]

Гол: Тете, 89