Резюме Q3 Ліги Європи. Тете забив за Панатінаїкос, Аякс виграв по пенальті

Визначено пари 4-го раунду кваліфікації Ліги Європи

183
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Тете

Увечері 15 серпня відбулися матчі-відповіді 3-го раунду кваліфікації (Q3) Ліги Європи 2024/25.

За їх підсумками визначено пари 4-го раунду кваліфікації Ліги Європи.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE в Telegram Sport.ua

Криворізький Кривбас вдруге програв чеській команді Вікторія (1:2 вдома, 0:1 у гостях) і перейшов до Ліги конференцій, де у 4-му раунді кваліфікації зіграє проти іспанського клубу Бетіс.

Напруженим виявилося протистояння між нідерландським Аяксом та грецьким Панатінаїкосом (1:0 у першій грі).

Бразилець Тете, екс-гравець Шахтаря, забив за грецький клуб на 89-й хвилині та зрівняв рахунок у загальному протистоянні (1:1 за сумою двох матчів).

У неймовірно напруженій та довгій серії пенальті більше пощастило Аяксу (0:1, пен. 13:12), котрий вийшов у Q4 Ліги Європи на польську команду Ягеллонія. Панатінаїкос зіграє в Q4 Ліги конференцій проти Ланса з Франції.

Ліга Європи 2024/25

3-й раунд кваліфікації (Q3)

Матчі-відповіді, 15 серпня

Вікторія Пльзень (Чехія) – Кривбас (Україна) – 1:0 [перший матч – 2:1]

Гол: Вашулін, 52

Аякс (Нідерланди) – Панатінаїкос (Греція) – 0:1 (пен. 13:12) [перший матч – 1:0]

Гол: Тете, 89