ВЕРНИДУБ: «Ми граємо у Словаччині, потім автобусом повертаємось до України»
Головний тренер «Кривбаса» прокоментував поразку від «Вікторії» Пльзень
![ВЕРНИДУБ: «Ми граємо у Словаччині, потім автобусом повертаємось до України»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/96/orig_699314.jpg)
Головний тренер «Кривбаса» Юрій Вернидуб прокоментував поразку у кваліфікації Ліги Європи від «Вікторії» Плзень; 1:3 за сумою двох матчів:
– Хочу привітати команду «Вікторія» з виходом до плей-оф Ліги Європи. Бажаю їм пройти «Хартс» та довгого турнірного шляху в цьому турнірі. «Кривбас» зіграє в плей-оф Ліги конференцій. На нас очікує ще один потужний суперник – іспанський «Бетіс». Для нас це школа. «Вікторія» перемогла у обидвох матчах завдяки своєму досвіду в європейських турнірах. Суперник десь за нас також був сильніший в антропометрії. Хоча щодо самої гри, то у нас також були непогані моменти, але ми їх не використали.
– Чого не вистачило сьогодні для успіху?
– Багато факторів. Це і нестача досвіду, адже ми робимо тільки перші кроки у європейських турнірах. У «Вікторії» досвіду значно більше. По-друге, логістика. Супернику набагато простіше з переїздами. «Кривбас» не може грати вдома, а грає за кордоном. Наш домашній стадіон – в Кошице. Ви ж розумієте, ми граємо у Словаччині, потім автобусом повертаємось в Україну.
Багато часу витрачаємо на кордоні. Граємо в Україні, а потім знову за кордон. Десь наших гравців в цьому плані не вистачає. Немає тієї свіжості, яка є у наших суперників. Десь ми не встигаємо фізично відновлюватись. Думаю, це найголовніше. В цілому «Вікторія» – непоганий суперник, але і «Кривбас» виглядав гідно. Єдине, що вони здобули дві перемоги, а ми два рази програли. По першій зустрічі: ми не повинні були поступатись в Кошице, але це сталось. Ще раз вітаю суперника з перемогою.
Події матчу
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Шанс на євроосінь лишається. З ким зіграє Кривбас у Лізі конференцій?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/96/middle_699285.jpg)
![Шанс на євроосінь лишається. З ким зіграє Кривбас у Лізі конференцій?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/96/small_699285.jpg)
Суперником команди Юрія Вернидуба буде іспанський клуб Бетіс
![Вацко назвав гравця Динамо, якому потрібно піти з клубу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/96/middle_699237.jpg)
![Вацко назвав гравця Динамо, якому потрібно піти з клубу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/96/small_699237.jpg)
Фахівець упевнений, що Руслану Нещерету потрібно рухатися в іншому напрямку
![ФОТО. Лунін відреагував на перемогу Реала в матчі за Суперкубок УЄФА](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/95/slider_699173.jpg)
![Вікторія – Кривбас. Прогноз і анонс матчу кваліфікації Ліги Європи](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/95/slider_699068.jpg)
![Підсумки Q3 Ліги конференцій. Клуб Бєсєдіна вилетів з єврокубків. Пари Q4](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/96/slider_699293.jpg)
![Підсумки Q3 Ліги конференцій. Клуб Бєсєдіна вилетів з єврокубків. Пари Q4](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/96/small_699293.jpg)