Найважливіші цифри 2-го туру УПЛ – у нашому традиційному огляді.

«Динамо» святкує 3-тю перемогу поспіль (м'ячі 7-3).

Кияни забивають «Вересу» загалом 10 матчів поспіль, а в гостях – у всіх 9.

Безнічийна серія динамівців досягає 10 матчів (+9-1).

Микола Шапаренко стає автором 950-го голу «Динамо» на чужих полях. Крім того, він забиває 70-й м'яч біло-синіх під керівництвом Олександра Шовковського в УПЛ та 80-й – у всіх турнірах, а також особистий 25-й у динамівських лавах (ЧУ – 19, КУ – 2, ЄК – 4).

Віталій Буяльський вражає ворота 25-го клубу елітного дивізіону.

Капітан динамівців, який став автором 20-го голу своєї команди у гостьових баталіях з рівнянами, забиває 58-й м'яч за біло-синіх у чемпіонатах України і, обійшовши Артема Мілевського, виходить на 7-ме місце у бомбардирському рейтингу киян.

«Шахтар» перериває три свої домашні серії: безпрограшну з 10 матчів (+9=1), переможну та гольову – з 9. Останній раз гірники поступалися суперникам у рідних стінах 12 листопада 2023 року – 1:3 з «Дніпром-1», а втрачали очки і не забивали 24 листопада 2023-го – 0:0 з… «Поліссям».

Донеччани обходяться без голів у всіх трьох зустрічах із житомирянами.

50-й матч УПЛ у лавах помаранчево-чорних проводить Юхим Конопля.

«Полісся» оновлює особисте досягнення, продовживши гольову серію до 6 матчів.

«Карпати» повторюють два рекорди УПЛ. Львів'яни стають 4-ю командою, яка здобула першу велику перемогу у 2-му матчі і завдала прем'єрного розгрому гостям у дебютній грі на своєму полі.

Гольовий рахунок «Карпат» в елітному дивізіоні на 129-й хвилині відкриває 19-річний хавбек Артур Шах.

Амбросій Чачуа забиває перший м'яч у чемпіонатах України після паузи у 7 років 26 днів. Востаннє він вражав ворота суперників 16 липня 2017 року в домашньому поєдинку «старих» «Карпат», чиї лави Амбросій тоді захищав, із «Зіркою».

«Кривбас» заробляє 3-й поспіль «бублик» у гостях (м'ячі 1-7).

Криворіжці стають 9-ю командою, яка зазнала 35 великих поразок на чужих полях.

«Зоря» 3-й раз в історії стартує з двох перемог, а «Чорноморець» – 7-й з двох поразок.

«Моряки» програють 4-й матч поспіль (м'ячі 0-6).

Синьо-чорні зазнають 40-ї поразки в УПЛ під керівництвом Олександра Бабича.

Одесити обходяться без нічиїх загалом 15 ігор поспіль (+2-13), а в рідних стінах – 12 (+4-8).

«Моряки» продовжують свою серію без забитих м'ячів до 392-х хвилин.

«Чорноморець» не знає перемог у поєдинках із «Зорею» 11 матчів поспіль (=3-8).

Загальна безгольова серія одеситів у поєдинках із луганчанами сягає 316 хвилин, а домашня – 378.

М'яч, забитий Едуардо Герреро, виявляється 50-м, пропущеним Артуром Рудьком у чемпіонатах України.

«Рух» святкує 30-ту вікторію в УПЛ. При цьому жовто-чорні здобувають свою найбільшу перемогу в елітному дивізіоні, а «Оболонь» зазнає найбільшої поразки.

Підопічні Віталія Пономарьова проводять 30-й сухий матч у чемпіонатах України.

«Ворскла» здобуває 15-ту перемогу з великим рахунком на чужих полях та 1-шу в УПЛ під керівництвом Сергія Долганського (у 15-й грі).

Біло-зелені переривають свою серію із пропущеними м'ячами, яка склала 11 матчів. Востаннє полтавці грали на «нуль» 9 березня 2024 року – 1:0 у гостях із «Чорноморцем».

«Лівий берег» вже у другій грі зазнає першої великої поразки в елітному дивізіоні.

Усі три поєдинки «Колоса» з «Інгульцем» у рідних стінах завершуються з рахунком 0:0.

Ковалівці оновлюють власний антирекорд, продовживши домашню безвиграшну серію до 8 матчів (=4-4).

«Інгулець» обходиться без голів у всіх шести зустрічах із «Колосом» – 540 хвилин.

Петрівці проводять 20-й сухий матч в УПЛ.

«Олександрія» перемагає на старті сезону 5-й рік поспіль (м'ячі 10-3).

ЛНЗ оновлює два клубні досягнення, продовживши загальну безнічийну серію до 9 матчів (+6-3), а домашню – до 7 (+4-3).

Завершуються два рекордні серіали черкащан: переможний -з 4-х ігор і сухий - на 308-й хвилині.

100-й матч у чемпіонатах України проводить Артем Челядін («Ворскла»), 50-й - Беніто («Зоря»), Семен Вовченко («Верес») та Олексій Сич («Рух»), 1-й – 11 гравців, у тому числі 6 легіонерів.

У 8-му для себе клубі елітного дивізіону дебютує Руслан Бабенко («Полісся»), у 7-му – Владислав Вакула («Зоря»), Микита Кравченко та Артем Шабанов (обидва – «Олександрія»), у 5-му – Мар'ян Мисик («Інгулець»), у 4-му – Олексій Гуцуляк, Богдан Лєднєв (обидва – «Полісся»), Олег Очеретько, Юрій Тлумак (обидва – «Карпати»), Олександр Піхальонок («Динамо») та Олександр Філіппов («Олександрія»).

20-й м'яч в УПЛ забиває Микола Шапаренко, 15-й – Едуардо Герреро, 5-й – Артем Челядін, 1-й – Клайвер Габрієл та Артур Шах (обидва – у 2-й грі).

У 4-й команді еліти відкриває гольовий рахунок Павло Полегенько («Карпати»), у 3-й – Сергій Чоботенко («Полісся»), у 2-й – Ігор Краснопір («Рух») та Амбросій Чачуа («Карпати») .

5-ту пенальтійську дуель із 7, у тому числі 4-ту поспіль, виграє Олександр Кемкін.

10-й сухий матч у чемпіонатах України проводить Дмитро Ледвій, 1-й – Іван Пахолюк (у 2-й грі).

40-й поєдинок в елітному дивізіоні проводить арбітр зі Львова Олександр Шандор.