КРАСНОПИР: «Я не хотів святкувати свій гол, бо поважаю Оболонь»
Нападник львівського «Руху» прокоментував перемогу у матчі проти київської «Оболоні»
![КРАСНОПИР: «Я не хотів святкувати свій гол, бо поважаю Оболонь»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/orig_698834.jpg)
Нападник львівського «Руха» Ігор Краснопір прокоментував перемогу у матчі проти київської «Оболоні» (4:0).
«Сьогодні не все вдавалось на полі і скоріше навіть не виходило грати так, як я хотів. Та я намагався до останнього тримати концентрацію і все ж знайшов свій момент. Дуже радий, що зумів відгукнутись на чудову передачу від Олексія Сича та забити гол. На тренуваннях ми працюємо над такими комбінаціями, покращуємо наш взаємозв’язок.
У моєї мами сьогодні День народження, тому хотілось забити гол. Вітаю її та бажаю всього найкращого! Водночас я не хотів святкувати цей гол, адже поважаю «Оболонь», яка дала великий поштовх моїй кар’єрі.
Приємно повернутись на цей стадіон, хоча я трішки нервував перед матчем. Емоції переповнювали і я вдячний вболівальникам «Оболоні», які плескали мені та тепло прийняли. Та тепер це мій суперник і моє завдання – допомагати «Руху» перемагати.
Було важко грати проти «Оболоні», адже ми недостатньо тиснули на киян на початку матчу. Вони отримали час на роздуми, контроль м’яча, подачі. В якийсь момент «Рух» просів та надто притиснувся до своїх воріт, а суперник користувався вільним простором, який ми створювали. В другому таймі команда перелаштувалась, почала тиснути на «Оболонь» та створювати більше моментів, ніж наші опоненти. Важливо було почати сезон з перемоги, адже це додає впевненості всій команді. Постараємось перенести цей настрій на наступні матчі, аби грати якісніше та розкутіше.
Щодо травми, то під час прийому м’яча я невдало підвернув ногу і мене схопила судома. Зараз мені вже краще, тож думаю, що все буде добре – відновлюсь та готуватимусь до наступного матчу.
Зараз не хочу ставити перед собою ніяких цілей – треба виходити зарядженим на кожну гру та віддаватись на повну. Головне – допомагати «Руху» здобувати позитивний результат. Водночас я як нападник докладатиму до цього всіх зусиль».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ОФІЦІЙНО. Боруссія Дортмунд віддала 30 мільйонів за форварда](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/middle_698797.jpg)
![ОФІЦІЙНО. Боруссія Дортмунд віддала 30 мільйонів за форварда](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/small_698797.jpg)
Максіміліан Баєр покине «Хоффенхайм»
![Сім від Львова, за Київ забиває лише Динамо, Шахтар програв](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/middle_698835.jpg)
![Сім від Львова, за Київ забиває лише Динамо, Шахтар програв](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/small_698835.jpg)
Найцікавіші події другого туру УПЛ – у нашому традиційному огляді
![Де дивитись онлайн матч Ліги чемпіонів Рейнджерс – Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/slider_698393.jpg)
![Тауразі зі США встановила історичний рекорд ОІ за золотими медалями](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/slider_698703.jpg)
![Тауразі зі США встановила історичний рекорд ОІ за золотими медалями](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/small_698703.jpg)
![Буткевич зізнався, що сказав Срна після поразки Шахтаря від Полісся](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/slider_698739.jpg)