«Свист в одну сторону». Вернидуб розкритикував арбітра матчу Кривбаса в ЛЄ
Головному тренеру криворіжців також не сподобались дії рефері в моменті з першим голом «Вікторії»
![«Свист в одну сторону». Вернидуб розкритикував арбітра матчу Кривбаса в ЛЄ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/orig_698202.jpg)
Головний тренер «Кривбаса» Юрій Вернидуб розкритикував арбітра першого матчу 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи проти чеської «Вікторії» Пльзень (1:2):
«Перший м'яч… Треба подивитись, я не хочу нічого казати, але якщо взяти всю гру, то мені не сподобалось, як відсудив рефері. Я не маю права говорити про це, але дуже не сподобалось.
На мій погляд, свистки були в основному тільки в нашу сторону, а там все можна було. Тому я незадоволений. Я все-таки чекав, що європейські судді більш професіональні та судитимуть краще. Але є те, що є. Жалітися ми не будемо. Це нормально, рухаємось далі».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Тренер Сосьєдада дивним способом спробував відмовити хавбека від Ліверпуля](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/middle_698204.jpg)
![Тренер Сосьєдада дивним способом спробував відмовити хавбека від Ліверпуля](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/small_698204.jpg)
Іманоль Альгуасіль підготував презентацію для Мартіна Субіменді
![Медальна таблиця Олімпіади-2024. Збірна України піднялася у топ-15](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/90/middle_698186.jpg)
![Медальна таблиця Олімпіади-2024. Збірна України піднялася у топ-15](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/90/small_698186.jpg)
Парвіз Насібов отримав срібло, а Жан Беленюк виграв поєдинок за бронзу
![Верес – Динамо. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/90/slider_698073.jpg)
![Насібов програв у фіналі Олімпіади-2024 та став срібним призером](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/90/slider_698135.jpg)
![Насібов програв у фіналі Олімпіади-2024 та став срібним призером](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/90/small_698135.jpg)
![Відвантажили 6 м'ячів. На Олімпіаді визначено володарів бронзи у футболі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/90/slider_698144.jpg)
![Відвантажили 6 м'ячів. На Олімпіаді визначено володарів бронзи у футболі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/90/small_698144.jpg)
А первый гол без вопросов.