Младен БАРТУЛОВИЧ: «Вірили, що заб’ємо ще гол»
Тренер «Зорі» прокоментував перемогу над «Інгульцем»
![Младен БАРТУЛОВИЧ: «Вірили, що заб’ємо ще гол»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/88/orig_697643.jpg)
Тренер луганської «Зорі» Младен Бартулович прокоментував перемогу над «Інгульцем» (2:1) у матчі 1-го туру Української Прем'єр-ліги 2024/25.
– Перш за все хочу всіх привітати, що ми почали черговий сезон в такий складний для нас всіх час. Нашу команду вітаю з важливою перемогою. Так, були періоди гри коли в нас все виходило, створювали моменти, але й були періоди також, коли ми виглядали не так, як хотілося. Робили в другому таймі заміни, вірили, що заб’ємо ще гол. Створювали тиск на суперника. Чудово, що все так закінчилося саме так і нам вдалося забити дуже важливий гол в кінці зустрічі.
– Сьогодні в нашому складі було багато дебютантів.
– Так. Вони, в цілому, непогано себе показали. Для них це нова країна, новий чемпіонат. Одразу нелегко адаптуватися. Звичайно, потрібен час. Окрім, Беніто, який вже знає УПЛ.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Олімпійський і світовий рекорд! Дюплантіс взяв золото у стрибках з жердиною](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/middle_697587.jpg)
![Олімпійський і світовий рекорд! Дюплантіс взяв золото у стрибках з жердиною](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697587.jpg)
Швед продовжує домінувати у цьому виді програми
![Джерело: Карпати дуже близькі до підписання чемпіона світу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/88/middle_697649.jpg)
![Джерело: Карпати дуже близькі до підписання чемпіона світу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/88/small_697649.jpg)
Денис Устименко продовжить кар'єру у львівському клубі
![Анонс Олімпіади на 6 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/88/slider_697614.jpg)
![Анонс Олімпіади на 6 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/88/small_697614.jpg)
![Ребров назвав гравця збірної, якого не вистачало на Євро. Чому не поїхав?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/slider_697518.jpg)
![Ребров назвав гравця збірної, якого не вистачало на Євро. Чому не поїхав?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697518.jpg)
![Букмекери оцінили шанси Хижняка на золото ОІ. Хто фаворит фіналу?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/slider_697490.jpg)
![Букмекери оцінили шанси Хижняка на золото ОІ. Хто фаворит фіналу?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697490.jpg)