Ковтун завоював для України ще одну медаль ОІ-2024! Українець виграв срібло

Для Ковтуна це перша олімпійська медаль

10973
27
Getty Images/Global Images Ukraine. Ілля Ковтун

5 серпня у спортивній гімнастиці в останній день змагань на Олімпійських ігор-2024 відбулися фінали на окремих приладах. У боротьбі за медалі на паралельних брусах взяли участь лідери української збірної Ілля Ковтун та Олег Верняєв.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Українець Ілля Ковтун виграв свою першу олімпійську медаль! Ілля виграв срібло у вправах на паралельних брусах (15.500 бали)! Українець на цій Олімпіаді двічі був четвертим, фінішував п'ятим у команді, а тепер завершив змагання з нагородою.

Інший предстанвик України Олег Верняєв впав під час виконання вправ та зайняв підсумкове восьме місце.

Перемогу у змаганнях здобув Цзоу Цзиньюань з Китаю, а бронзу – Шінносуке Ока з Японії.

Ілля виграв сьому нагороду для збірної України на Іграх-2024

РЕБРОВ: На Євро робили безглузді помилки. Ось Лунін. Чому віддав на фланг?
Футбол | 05 серпня 2024, 14:15 20

Головний тренер збірної України висловився про гру команди на чемпіонаті Європи

Коментарі 27
introvert
З китайцем боротися було нереально, тож Ілля молодчина, зробив максимум можливого. Вітаю з більш ніж заслуженою (насправді, ще кілька днів тому) нагородою! Що приємно, Ковтун на цих ОІ лише додавав і додавав з кожним днем змагань. Шкода, Верняєву не вдалося уникнути помилок, цілком могли бути двоє на подіумі.
suforza1921
Молодець, Ілля! Абсолютно заслужено, і судді нарешті справедливо оцінили. Наша команда напрацювала ще мінімум на 2 медалі, але суддівство... Зрештою, добре що хоч є ось це срібло Ковтуна, бо відсутність медалей для нас було б вершиною несправедливості.
etorfine
Ковтун, Куліш..
Черкаси , ви круті, обидва з медалями, молодці!
Vitason
Молодець і не тільки за це срібло,а за всю олімпіаду,він заслужив мати ще одну медаль,як мінімум,крім цього срібла і окрема  подяка Верняєву,він  дуже добре провів цю олімпіаду,але трохи не вистачило в самому кінці....
vitaha33
Вітання Іллі, дуже радий за нього, два 4 місця, 5 в команді, і нарешті очікувана медаль.
І як же шкода Олега, 2 помилки на коні і брусах... Але лише теплі слова для нього!!!
C.Пеклов
Молодець Ілля!Дуже важко відкриваючі змагання розраховувати на об'єктивну оцінку!Він справився!
Nick.Grabowski
Заслужив. Надзвичайно важкий вид спорту.
І це супер, що наші чоловіки тримають світовий рівень. Браво.