Олександр Хижняк – Вандерлей Перейра. Чвертьфінал ОІ. Дивитися онлайн. LIVE

Бій розпочнеться о 22:36 за Києвом 2 серпня

Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Хижняк

На Олімпійських іграх 2024 в Парижі тривають змагання у боксі.

2 серпня відбудуться боксерські поєдинки 1/4 фіналу вагової категорії до 80 кг серед чоловіків.

Другий бій на турнірі проведе 28-річний український боксер Олександр Хижняк, а його суперником у 1/4 фіналу стане 23-річний бразилець Вандерлей Перейра, який є срібним призером чемпіонату світу 2023 року. Бій відбудеться 2 серпня о 22:36 за Києвом.

Український боксер Олександр Хижняк виграв поєдинок 1/8 фіналу у ваговій категорії до 80 кг та вийшов до чвертьфіналу. Пилип Акілов дав серйозний бій фавориту в 1/8 фіналу. Хижняк програв Акілову перший раунд (2:3), але виграв другий (4:1). Все вирішила третя трихвилинка, де активнішим був Хижняк.

Пряму трансляцію боксерського поєдинку проводитиме Суспільне Спорт.