Данило СІКАН: «Сподіваюся, не востаннє беремо участь в Олімпіаді»
Український форвард – про виступ на Іграх в Парижі
![Данило СІКАН: «Сподіваюся, не востаннє беремо участь в Олімпіаді»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/orig_696568.jpg)
Форвард олімпійської збірної України Данило Сікан прокоментував виступ команди на Іграх-2024 в Парижі, де команда вилетіла вже за підсумками групового етапу:
«Могли більше, зробили трішки менше. Але на цьому життя не закінчується, повертаємося працювати у свої клуби. Руслан Ротань побажав успіхів і міняти менталітет.
Повертаємося з однією перемогою та двома поразками. Це досвід, який у подальшому лише допоможе мені. Ми вперше беремо участь у такому турнірі, як Олімпіада і, сподіваюся, не востаннє.
Статус капітана? Це відповідальність, звичайно, але він не тисне. Я відповідаю за команду на полі, за її характер, якісь тактичні дії. Ми — одна команда, працюємо лише заради перемоги».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Партизан – Динамо. Прогноз і анонс на матч кваліфікації Ліги чемпіонів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696402.jpg)
![Партизан – Динамо. Прогноз і анонс на матч кваліфікації Ліги чемпіонів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696402.jpg)
Не випускати собаку з будки
![ФОТО. Стане Вовком. Довбик вже на обкладинці італійських ЗМІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696588.jpg)
![ФОТО. Стане Вовком. Довбик вже на обкладинці італійських ЗМІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696588.jpg)
Трансфер відбудеться найближчим часом
![Шотландський бар'єр. З ким зіграє Динамо у 3-му раунді кваліфікації ЛЧ?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696630.jpg)
![Шанс для Костюк. Кривдниця Світоліної вилетіла з Олімпіади від 67-ї ракетки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696580.jpg)
![Шанс для Костюк. Кривдниця Світоліної вилетіла з Олімпіади від 67-ї ракетки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696580.jpg)
![Медальний залік Олімпіади-2024. Яке місце посідає Україна?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696502.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![analex](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/4/111/thumb_182300.jpg)
![zzg77](https://pic.sport.ua/images/users/0/4/111/thumb_182300.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/193/thumb_358759.jpg)
![adidas777](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/193/thumb_358759.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![DK1961](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)