Сосновський відреагував на рішення Хижняка не спілкуватися із пресою на ОІ
Головний тренер збірної України з боксу – про перший бій Олександра на Олімпіаді у Парижі
![Сосновський відреагував на рішення Хижняка не спілкуватися із пресою на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/orig_696495.jpg)
Головний тренер збірної України з боксу Дмитро Сосновський прокоментував перший бій українського боксера Олександра Хижняка на ОІ-2024 та оцінив рішення боксера не спілкуватися з пресою.
«Хижняк не відмовляється спілкуватися з пресою, він просто просить, і я всіх прошу. Коли закінчаться бої, він з усіма поспілкується.
Його бій з Акіловим потрібно аналізувати. Я його зараз декілька разів перегляну, батько Хижняка перегляне. Дещо було добре. Саша є Саша, в нього свій стиль ведення бою і він його так веде.
Дещо вдалося, дещо не вдалося, потрібно аналізувати. Треба пробувати, але в нього є на то обʼєктивні причини – в нього велика перерва», – сказав Сосновський.
Український боксер Олександр Хижняк виграв поєдинок 1/8 фіналу у ваговій категорії до 80 кг та вийшов до чвертьфіналу. Пилип Акілов дав серйозний бій фавориту в 1/8 фіналу. Хижняк програв Акілову перший раунд (2:3), але виграв другий (4:1). Все вирішила третя трихвилинка, де активнішим був Хижняк.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![КОХАН: «У мене вдома п'ять котів, тому медаль зберігатиму в коробці»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/88/middle_697623.jpg)
![КОХАН: «У мене вдома п'ять котів, тому медаль зберігатиму в коробці»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/88/small_697623.jpg)
Український спортсмен отримав багато привітань
![Бронзова медалістка Олімпіади відреагувала на світовий рекорд Магучіх](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/middle_697506.jpg)
![Бронзова медалістка Олімпіади відреагувала на світовий рекорд Магучіх](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697506.jpg)
Елеанор Паттерсон також прокоментувала виступ на ОІ-2024 у Парижі
![Ребров назвав гравця збірної, якого не вистачало на Євро. Чому не поїхав?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/slider_697518.jpg)
![Ребров назвав гравця збірної, якого не вистачало на Євро. Чому не поїхав?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697518.jpg)
![Усі медалі Олімпійських ігор за понеділок, 5 серпня](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/88/slider_697604.jpg)
![Динамо дізналося наступного суперника. Жеребкування Q4 Ліги чемпіонів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/slider_697512.jpg)