Світоліна пояснила, чому програла 10-й ракетці світу на Олімпіаді-2024
Еліна не зуміла переграти Барбору Крейчикову у 1/8 фіналу Олімпійських ігор у Парижі
![Світоліна пояснила, чому програла 10-й ракетці світу на Олімпіаді-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/orig_696455.jpg)
Українська тенісистка Еліна Світоліна прокоментувала поразку Барборі Крейчиковій у 1/8 фіналу Олімпійських ігор 2024 у Парижі:
– Дуже засмучена, що тут сказати, більше нічого не можу додати. Дуже складна суперниця була. Дуже складно відновитися після вчора. Але боролася.
– Що не виходило?
– Вона непроста суперниця. Очікувала, що вона повернеться в матч, знайде якісь моменти, які допомагатимуть їй. Вона почала грати краще – і в нас почалася дуже важка гра. Сет був 7:6. Я не змогла отримати перевагу, на жаль. Але матч видався дуже складним. Десь я могла використати свої шанси, але, на жаль, не змогла в третьому сеті подавати, як хотіла.
– Спека більше допомогла вам чи суперниці?
– Я б не сказала, що мені щось допомагало сьогодні, бо почувалася дуже втомленою ще до матчу. Робила, що могла. Учора дуже емоційний матч видався. Ми були в однакових умовах, для всіх була спека. Але вона зіграла трохи легший матч, ніж я. Вчора тільки о 2-й ночі мені вдалося заснути. Не дуже багато часу було на відновлення. Але намагалася віддати всі сили. На жаль, не вистачило.
Коли граєш проти топ-гравчині, вона топ-10, виграла Вімблдон кілька тижнів тому. Дуже складний матч. Коли маєш маленькі шанси проти топ-гравця – треба їх використовувати. На жаль, я не змогла використати шанси в третьому сеті.
– Як ваша нога? Як почуваєтеся фізично?
– Зараз що вже казати. Є в мене моменти, які турбують. Треба працювати з цим.
– Тиснуло на вас, що ви призерка минулої Олімпіади?
– Ні, не було тиску з цього приводу взагалі. Для мене Олімпіада взагалі окремо, тому є тиск все одно. Але те, що здобула медаль в Токіо – навіть дало мені більше впевненості, що можу здобути ще одну. Тому не було тут тиску.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Франція обіграла Бразилію у жіночому гандбольному турнірі ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696482.jpg)
![Франція обіграла Бразилію у жіночому гандбольному турнірі ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696482.jpg)
Завершився передостанній матч ігрового дня
![«Я цього не хочу...» Чісора розповів, чим закінчиться реванш Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696194.jpg)
![«Я цього не хочу...» Чісора розповів, чим закінчиться реванш Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696194.jpg)
Дерек чекає перемоги українця нокаутом
![Названо найкращого нападника світу. Зірка збірної України на п'ятому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696234.jpg)
![Названо найкращого нападника світу. Зірка збірної України на п'ятому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696234.jpg)
![Мінус одна українка. Стали відомі усі учасниці 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696319.jpg)
![Мінус одна українка. Стали відомі усі учасниці 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696319.jpg)
![Руслан РОТАНЬ: «Україна грала краще за Аргентину. Задоволений хлопцями»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696445.jpg)
![Руслан РОТАНЬ: «Україна грала краще за Аргентину. Задоволений хлопцями»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696445.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/10/165/thumb_433118.png)
![Leonidas B](https://pic.sport.ua/images/users/0/10/165/thumb_433118.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![analex](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/105/thumb_461033.jpg)
![Vlad Holl](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/105/thumb_461033.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![Serhiikher](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/168/thumb_473707.jpg)
![Nba37](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/168/thumb_473707.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/168/thumb_473707.jpg)
![Nba37](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/168/thumb_473707.jpg)