Руслан РОТАНЬ: «Ми грали не гірше Аргентини і не заслуговували на поразку»

Українська збірна завершила виступи на футбольному турнірі Ігор-2024

1705
11
УАФ. Руслан Ротань

30 липня відбувся матч 3-го туру групи В на олімпійському футбольному турнірі між збірними України U-23 та Аргентини U-23. Українська команда програла 0:2 та завершила виступи на турнірі, зайнявши третю сходинку у групі. Вище за Україну розмістилися Аргентина і Марокко.

Наставник української команди Руслан Ротань коротко прокоментував підсумки матчу з Аргентиною.

«Ми грали не гірше за Аргентину і не заслуговували на поразку. Те, що ми на цьому турнірі, – великий успіх нашої країни», – сказав Ротань після завершення матчу.

(25)

Коментарі 11
Василий Гредюшкин
Шо він  меле
Archie1991
Дурень, а не тренер. Якщо б ви грали не гірше Аргентини, ви б не пропустили 2 голи, або пропустивши 2, забили би теж 2. - Ось в такому разі було би не гірше. А щоб проходити далі, треба було бути не гірше, а краще за Аргентину.
"Тренер" з підлітковими відмазками...
Limb.Yuri
Радує одне - ми назавжди  позбулись цього тренера збірних країни.
A55555009
Ви і з Іраком грали не гірше
vohsre1978
На табло подивись, дурень )))
C.Пеклов
так Аргентині і не треба було вигравати,а твоєю команді треба!Визнай, що ти не зміг зробити все,що треба було,й наша команда ,в силу різних обставин ,зіграла гірше за всіх в групі й зайняла почесне 4 місце.
Olex68
кто чего заслуживает показывает табло в конце игры и занятое командой место .
WildeKater
А Олександрія на єврокубки. Ага
moysha
Ще за 3 місяці до початку ігор говорив, що якщо не прибрати цього горе-тренера то нам нічого не світить. Так воно і вийшло.
Дані Рохас
Ираку слить, И ра ку... эх, шайтаны
antt
На 75ій хвилині. Коди був час "попити водички" для гравців на хвилину, тренер взяв спочатку пляшку води. То це правильно?! Він що на полі був, нам що не треба було два відігрувати мячі?! Ще було майже 25 хвилин з доданим, і ніяких вказівок на цей заключний час у нього не було. Навіть якби було по нулям то це б було неправильно, хоча може тоді б він вірив що ще щось можна змінити, а тут напевно вже ні. Хоча пропустити гол відразу після перерви це дійсно напевне і проблема тренера, видно що перерва і його настанови не пішли на користь.