Світоліна переграла 6-ту ракетку світу і вийшла в 1/8 фіналу Олімпіади-2024

Еліна у трьох сетах здолала Джессіку Пегулу у 2-му раунді Олімпійських ігор у Парижі

5307
20
Getty Images/Global Images Ukraine. Еліна Світоліна

Українська тенісистка Еліна Світоліна (WTA 31) пробилася до 1/8 фіналу олімпійського тенісного турніру 2024 у Парижі, який проводиться на кортах Ролан Гаррос.

У 3-му раунді українка в трьох сетах здолала 6 ракетку світу Джессіку Пегулу зі США за 1 годину та 47 хвилин.

Олімпійські ігри 2024. 1/16 фіналу

Джессіка Пегула (США) [5] – Еліна Світоліна (Україна) – 6:4, 1:6, 3:6

Це була 6-та зустріч суперниць. Еліна виграла 2-й очний поєдинок. У попередніх чотирьох іграх Еліна поступалася Джессіці. Крім того, це була перша зустріч Світоліної та Пегули на ґрунтовому покритті.

У 1/8 фіналу Олімпіади Світоліна зіграє проти 9-ї сіяної Барбори Крейчикової (Чехія, WTA 10), яка раніше переграла Ван Сіньюй (Китай, WTA 36) 6:3, 6:2. Також зазначимо, що до старту Ігор Барбора здобула титул Вімблдона.

Еліна втретє у кар'єрі грає на Олімпіаді. У 2016 році в Ріо титулована українка дісталася чвертьфіналу, а в 2021 році в Токіо зуміла здобути бронзову медаль.

Світоліна стала другою представницею України, якій вдалося пробитися до 1/8 фіналу ОІ-2024. Раніше це зробила Марта Костюк.

На старті Олімпійських ігор у столиці Франції Еліна у двох партіях розгромила Моюку Утідзіму.