Ястремська прокоментувала гру у парному розряді з Костюк
29 липня українські тенісистки здолали польський дует у 1/16 фіналу Олімпіади-2024
![Ястремська прокоментувала гру у парному розряді з Костюк](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/orig_696304.jpg)
Українська тенісистка Даяна Ястремська (WTA 28) прокоментувала гру в парному розряді з Мартою Костюк.
«Ми з Мартою пару дуже давно разом не грали. Спершу ми входили у ритм, а потім більш-менш розігралися. Було прикольно. Така невеличка ностальгія була, як раніше грали. Гадаю, як для першого кола непогано зіграли.
Спершу ми входили в гру, втягувалися в неї. Плюс у нас не було багато часу відпочити після одиночних матчів, треба було трішки часу на те, щоб розігратися. А вже потім, як увійшли в цей темп, більше нічого особливого не робили, стали стабільними і все. На другий сет вони відчули, що ми їх трішки підтискаємо, так і закінчили.
Не можу сказати, що ми вже дуже різні за характером. Вона – гаряча та емоційна, я теж. Тому коли ми перебуваємо з нею у балансі, все добре виходить. Гадаю, що у нас є гарна перевага, враховуючи нашу гру та характер».
29 липня Костюк та Ястремська здолали польський дует Магда Лінетт / Алісія Росольська у 1/16 фіналу Олімпіади-2024.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Без медалі. Україна завершила фінал у спортивній гімнастиці на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696268.jpg)
![Без медалі. Україна завершила фінал у спортивній гімнастиці на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696268.jpg)
Чоловіча збірна України посіла 5-те місце
![Названо найкращого воротаря світу. Відкриття Євро-2024 – на другому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696076.jpg)
![Названо найкращого воротаря світу. Відкриття Євро-2024 – на другому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696076.jpg)
Найбільше визнання отримав Еміліано Мартінес
![Хто попереду після двох днів? Медальна таблиця Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696138.jpg)
![Хто попереду після двох днів? Медальна таблиця Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696138.jpg)
![ХАРЛАН: «Останній удар… Просто відчула. Різні думки були за ці 5 секунд»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696303.jpg)
![ХАРЛАН: «Останній удар… Просто відчула. Різні думки були за ці 5 секунд»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696303.jpg)
![Ястремська завершила виступи на Олімпіаді-2024 у одиночному розряді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696241.jpg)
![Ястремська завершила виступи на Олімпіаді-2024 у одиночному розряді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696241.jpg)