Романчук оцінив невдалий виступ на ОІ. Він не пройшов у фінал 800-метрівки
Михайло розчарований таким результатом
![Романчук оцінив невдалий виступ на ОІ. Він не пройшов у фінал 800-метрівки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/orig_696213.jpg)
Український плавець Михайло Романчук не зміг пробитися у фінал на 800-метрівці вільним стилем на ОІ в Парижі. У кваліфікації він показав результат 7:49.75, фінішувавши останнім у своєму запливі.
Романчук, який на Іграх-2020 зумів на цій дистанції виграти бронзу, прокоментував свій виступ.
«Не знаю, що сказати. У повному розпачі. Це не те, для чого готувався, для чого увесь рік пропрацював. Більше нічого сказати не можу. Слів просто немає. Було дві дистанції, вже одна залишилася. Треба зробити висновки, чому воно так, і підходити з холодною головою до 1500 м», – сказав Романчук.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Ребров назвав гравця збірної, якого не вистачало на Євро. Чому не поїхав?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/middle_697518.jpg)
![Ребров назвав гравця збірної, якого не вистачало на Євро. Чому не поїхав?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697518.jpg)
Тренер національної команди згадав про Олександра Піхальонока
![Магучіх розповіла, чому не стрибнула вище 2 м на Олімпіаді-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/middle_697551.jpg)
![Магучіх розповіла, чому не стрибнула вище 2 м на Олімпіаді-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697551.jpg)
Спортсменка здобула золото
![КОХАН: «У мене вдома п'ять котів, тому медаль зберігатиму в коробці»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/88/slider_697623.jpg)
![КОХАН: «У мене вдома п'ять котів, тому медаль зберігатиму в коробці»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/88/small_697623.jpg)
![ФОТО. Усик відреагував на вихід Хижняка у золотий фінал Олімпіади у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697383.jpg)
![ФОТО. Усик відреагував на вихід Хижняка у золотий фінал Олімпіади у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697383.jpg)
![Усі медалі Олімпійських ігор за понеділок, 5 серпня](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/88/slider_697604.jpg)
Головне, що так швидко та чітко встановив причину провалу.
Без серйозного аналізу причин такого провалу (а це саме провал, бо ж Романчук володар олімпійського рекорду в цьому виді) на 800 м, від 1500 м звісно що нічого очікувати.
Де проблема - погана їжа, поганий сон, погані медикаменти, перенавантаження, застуда, проблеми фізичного плану, погана підготовка до змагань?