Костюк поділилася очікуваннями від виступу на своїй першій Олімпіаді
Українська тенісистка сподівається, що це буде незабутній досвід
![Костюк поділилася очікуваннями від виступу на своїй першій Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/orig_695442.jpg)
Перша ракетка України Марта Костюк поділилася очікуваннями від виступу на Олімпійських іграх у Парижі.
- Марто, вже за кілька днів стартує Олімпіада, на якій ви виступите вперше і до того ж у статусі першої ракетки України. З якими очікуваннями ви підходите до цього турніру?
- Звичайно, це зовсім інший формат для мене, щось нове. А нове – це завжди хвилююче, цікаво і навіть іноді трошки страшно, але це нормально. Я з нетерпінням чекаю на свій виступ і відчути цю атмосферу, коли ти граєш за країну і без команди. Так, ми граємо в Кубку Біллі Джин Кінг за країну, але там ми граємо в команді. А тут ти граєш один. Це дуже-дуже цікавий досвід. Я сподіваюся, що він буде незабутнім. Звичайно, Олімпіада - це спогади на все життя. І якщо ти один раз олімпієць, то ти назавжди олімпієць.
- Де проходила ваша підготовка до турніру? Наскільки фізично ви готові до турніру, враховуючи такий непростий перехід ґрунт-трава-ґрунт?
- Я готувалася в Монако зі своєю командою. Підготовка пройшла дуже добре. Я не відчула, якщо чесно, цього непростого переходу з трави на ґрунт, тому що я не відчуваю якогось дискомфорту на цих покриттях. І тому цей перехід пройшов природно. Після Вімблдону я зробила паузу на кілька днів і з новими силами пішла тренуватися.
- Зазвичай на Іграх є проблема з акредитацією своїх особистих тренерів і членів команди. Чи буде з вами в Парижі Сандра Заневська?
- Ні, в Парижі я одна. Ми з Еліною ділимо фізіотерапевта, а наші тренери в Парижі – Ольга Савчук і Михайло Філіма. І ми будемо під їхнім наглядом.
- Олімпіада – це завжди нові емоції, безліч спортсменів з усього світу в одному місці. Чи плануєте в Парижі відвідувати інші види спорту за участю наших спортсменів? Чи є друзі, кого будете підтримувати в інших дисциплінах?
- Насправді, я знаю багатьох наших спортсменів, але ні з ким не бачилася особисто. Мені дуже, дуже цікаво подивитися інші види спорту, відчути їхню атмосферу. Наприклад, я колись ходила на футбол і на баскетбол, тобто, атмосфера більш-менш зрозуміла, але я ніколи не ходила на інші види спорту. Це, звісно, дуже цікаво. Я б хотіла особисто познайомитися з Ярославою Магучіх, з іншими спортсменами. Це круто. Я вважаю, що це круто, якщо ти маєш можливість піти подивитися інші види спорту. Я сподіваюся, що буде час між матчами, оскільки я граю пару і одиночку, у мене будуть дуже зайняті дні. Але я сподіваюся, що я зможу подивитися інші види спорту також.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ФОТО. Це пенальті? Оприлюднено чіткий кадр поштовху Таловєрова на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/middle_695422.jpg)
![ФОТО. Це пенальті? Оприлюднено чіткий кадр поштовху Таловєрова на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/small_695422.jpg)
24 липня олімпійська українська збірна поступилася Іраку U-23 на старті турніру 1:2
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/middle_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)
Олімпійський турнір із футболу відбудеться з 24 липня по 10 серпня
![Побачити Париж і… не впізнати, або Розмови за кавою](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695526.jpg)
![Брат Куліченко, у якої знайшли OnlyFans-акаунт, звинуватив Захід та Магучіх](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695390.jpg)
![Брат Куліченко, у якої знайшли OnlyFans-акаунт, звинуватив Захід та Магучіх](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695390.jpg)
![Невдалий дебют. Полісся у Любляні програло Олімпії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695545.jpg)