Вінгер України U-19: «Зустріч із Францією не буде простою»
Геннадій Синчук – про майбутній півфінал чемпіонату Європи
![Вінгер України U-19: «Зустріч із Францією не буде простою»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/orig_695433.jpg)
Атакувальний півзахисник збірної України U-19 Геннадій Синчук поділився думкою про перемогу на чемпіонаті Європи 2024 року над командою Італії U-19 (3:2), яка вивела «синьо-жовтих» до плей-оф, і поділився очікуваннями від майбутнього півфіналу з однолітками з Франції.
– Чи довго святкували після Італії?
– Та ні. От якби це був фінал:) А так у нас ще два поєдинки: півфінал та, сподіваюсь, фінальна гра. Тому свято вже буде після здобуття золотих нагород.
– Наступного дня ви поїхали дивитися матч паралельної групи. На яку гру їздили і що цінного дізналися?
– Хтось їздив на матч Туреччина – Данія, а хтось – на Франція – Іспанія. Я відвідав матч наших суперників по півфіналу. Більшою мірою дії цих команд аналізували тренери, але я побачив, що Франція дуже сильна фізично та індивідуально.
Це не дивно, оскільки більшість з них уже грають за перші команди своїх клубів. Ми розуміємо, що ця зустріч не буде простою, але й Україна потрапила у півфінал не просто так. Тож вважаю, що ми можемо стрибнути ще вище.
– Кого б ви виділили серед суперників?
– Дуже сподобався футбол у виконанні їхнього 20 номера. Не пам’ятаю, як звуть (18-річний гравець Монако Саймон Буабре, – прим.), але він забив і грав дуже добре.
Матч Франція U-19 – Україна U-19 відбудеться в четвер, 25 липня, початок – о 21:00 за київським часом.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Де дивитись онлайн півфінал Євро-2024 Франція U-19 – Україна U-19](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/middle_695258.jpg)
![Де дивитись онлайн півфінал Євро-2024 Франція U-19 – Україна U-19](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695258.jpg)
25 липня о 21:00 пройде поєдинок 1/2 фіналу чемпіонату Європи 2024 U-19
![Українські тенісистки дізналися перших суперниць на Олімпіаді в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/middle_695460.jpg)
![Українські тенісистки дізналися перших суперниць на Олімпіаді в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/small_695460.jpg)
Матчі першого раунду в обох розрядах відбудуться 27 і 28 липня
![Олімпія – Полісся – 2:0. Історичне фіаско. Відео голів та огляд матчу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695531.jpg)
![ФОТО. Це пенальті? Оприлюднено чіткий кадр поштовху Таловєрова на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695422.jpg)
![ФОТО. Це пенальті? Оприлюднено чіткий кадр поштовху Таловєрова на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/small_695422.jpg)
![ТАЛОВЄРОВ: «Привід для пенальті був, але в Європі таке не ставлять»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695518.jpg)
![ТАЛОВЄРОВ: «Привід для пенальті був, але в Європі таке не ставлять»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/small_695518.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/55/thumb_371006.jpg)
![Dfkbvj](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/55/thumb_371006.jpg)
![](/images/smiles/smile.png)
![](/images/smiles/smile.png)
![](/images/smiles/smile.png)