Йожеф САБО: «Подивимось, на що здатні наші хлопці зараз»
Колишній тренер «Динамо» розповів про очікування від наступного раунду кваліфікації ЛЧ
![Йожеф САБО: «Подивимось, на що здатні наші хлопці зараз»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/orig_695405.jpg)
Після розгромної перемоги Динамо над сербським Партизаном, підопічні Олександра Шовковського практично забезпечили собі прохід до наступної стадії кваліфікації.
На наступному етапі на київський колектив вже чекає «Рейнджерс» із Глазго, і подолати цей бар'єр столичному гранду буде непросто, вважає колишній тренер киян Йожеф Сабо.
««Рейнджерс» – міцна команда, яка має агресивний та силовий стиль гри. У Глазго буде дуже складно, адже там шалена атмосфера на трибунах. Шотландці вдома грають так, що не залишають суперникам жодного шансу! Футбол у цій країні такий, що гравці йдуть на жорсткий контакт і не бояться єдиноборств.
Але нічого страшного – побачимо, на що здатні наші хлопці зараз. Протистояння з «Рейнджерсом» стане справжнім випробуванням, яке дозволить зробити висновок про реальний потенціал київської команди».
23 липня відбувся перший матч другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів 2024/25 між командами «Динамо» та «Партизан». Поєдинок пройшов на стадіоні Арена-Люблін. Гра завершилась із рахунком 6:2 на користь українського колективу.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Футбол на Олімпіадах. Українське підґрунтя, єврозасуха і всі чемпіони](https://pic.sport.ua/images/news/0/13/133/middle_546696.jpg)
![Футбол на Олімпіадах. Українське підґрунтя, єврозасуха і всі чемпіони](https://pic.sport.ua/images/news/0/13/133/small_546696.jpg)
Оглядач Sport.ua згадує, як відбувалися футбольні турніри на Олімпійських іграх
![Суркіс відреагував на розгромну перемогу Динамо у відборі до Ліги чемпіонів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/middle_695300.jpg)
![Суркіс відреагував на розгромну перемогу Динамо у відборі до Ліги чемпіонів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695300.jpg)
Президент київського клубу поспілкувався з прес-службою після матчу з Партизаном у Q2 ЛЧ 24/25
![ВІДЕО. Забив джокер. Україна U-23 пропустила другий гол від Іраку U-23](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695379.jpg)
![ВІДЕО. Забив джокер. Україна U-23 пропустила другий гол від Іраку U-23](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695379.jpg)
![Ось це поворот. Довбик може перейти не в Атлетіко, а в інший клуб](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695316.jpg)
![ВІДЕО. Робота над тактикою. Тренування Шахтаря: повернувся Гочолеішвілі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695417.jpg)