Аргентина забила на 90+16. Яскравий старт олімпійського футбольного турніру

Суперники по групі збірної України

4963
13

ОНОВЛЕНО. Матч через помилку було дограно пізніше, гол Аргентини скасували. Збірна Марокко виграла 2:1.

У Франції стартував олімпійський футбольний турнір, який одразу приніс досить несподіваний результат. У групі за участю України U-23 збірна Аргентини зіграла з Марокко 2:2.

У складі африканської команди дубль оформив Суф'ян Рахімі, який забив по голу наприкінці першого та на старті другого тайму. Аргентина спершу зуміла відповісти лише влучним ударом Джуліано Сімеоне, сина відомого наставника Дієго Сімеоне.

Зазначимо, що арбітр без видимих ​​причин компенсував 15 хвилин, а аргентинці зрівняли рахунок на 90+16 хвилині. Медіна добив м'яч у ворота після тривалої атаки, яка завершилася двома ударами у каркас воріт.

Матч збірної України проти Іраку стартує о 20:00.

Олімпійський футбольний турнір. Група B

Аргентина U-23 – Марокко U-23 2:2
Голи: Сімеоне, 69, Медіна, 90+16 – Рахімі, 45+2, 51 (з пен)

Аргентина: Руллі, Гарсія (Ечеверрі, 83), Ді Чезаре, Отаменді, Солер (Аміоне, 69), Ессе (Фернандес, 69), Медіна, Зенон (Сімеоне, 56), Алмада, Бельтран (Гондоу, 69), Альварес

Марокко: Ель-Каджулі, Хакімі, Букамір, Таркаллін, Ель-Оуаді, Ель-Аззузі (Некаш, 80), Річардсон, Бен Сегхір (Кечта, 79), Акхомах (Еззалзулі, 59), Ель-Ханнус, Рахімі

(34)

Коментарі 13
Sergio
навіть важко сказати скільки вилучень мало бути у аргентинців за адекватного суддівства
Disiny7
А що це було в кінцівці взагалі?
Граємо поки чемпіони світу не відіграються? Де там можно було нарахувати 15!!! хвилин? Доречі, це спричинило масові безпорядки серед вболівальників.
ФІФА дограються колись...
shakhtarforewer
Блін тягнуть цих аргентинців за вуха всюди як можуть, це якийсь звіздєц(((
Лига
Ничья то хорошо для Украины, ну 15 мин добавить пока арги не сравняют это п_здец какой-то
OKs100
Скоро будут добавлять 25 минут к последнему тайму, если фаворит будует проигрывать. Сейчас эта пошесть везде, минимум 10 минут добавляют.
Maxus Gladius Simone
НЕ "Яркий старт", а ганебний НЕфутбольний сюр з елементом суддівського ідіотизму. Арбітр в полі виставляв карточки не вчасно й не тим, хто грубо порушував.
Суддя втрарив контроль над матчем  і чокнувсь -  15 хвлинин  там і близько не було. Стільки дають тколи лікарі  на полі гравця до тями приводять.
Судді перетворили матч в дурний спектакль і накинули ще хвилинку на гол Аргентини.
Ну комусь то "Яркий старт". А кобила -  нєвєста.
vitaha33
Ой як тяжко буде з такими мароканцями, дуже добре що зрівняли аргентинці, тепер виграти сьогодні, і при виграші в Марокко ми вийдемо з групи. Але завдання дуже важкк
avk2307
пишуть 2-1 поки що. гол не зарахували
vitaha33
Але не пойму ніяк, 5 замін це 16 гравців, в заявці 18, тобто зіграють всі хто в заявці, крім двох запасних воротарів? От чому заявку не збільшити хоча б до 22?
Умник
Ого Хакими Отаменди не неплохо
AndiM
От так Аргентина і гном щось виграють. А тепер розкажіть, що не вірите ,що барса проплатила  всі антидопінгові агенства які десятки років прикривали пічкання ліліпута препаратами.