Тренер Миная: «Гравців і грошей на Турнір чотирьох немає, ми всі шоковані»
Любенович не очікував такого рішення УАФ
![Тренер Миная: «Гравців і грошей на Турнір чотирьох немає, ми всі шоковані»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/75/orig_695029.jpg)
На Виконкомі УАФ було прийняте рішення про проведення «Турніру чотирьох», у якому передбачена участь двох невдах УПЛ сезону-2023/24 «Миная» і «Металіста 1925», та представників першої ліги – «Лівого берега» і «Епіцентра», які за підсумками минулого чемпіонату посіли третє і четверте місця відповідно, але не змогли підвищитись в ранзі у перехідних матчах з командами еліти.
Передбачено, що переможець цього турніру замінить «Дніпро-1», який минулого тижня повідомив про свій вихід зі складу учасників УПЛ.
Своєю реакцією на рішення Виконкому УАФ кореспондент Sport.ua попросив поділитися головного тренера «Миная» Желько Любеновича.
– Це рішення стало для нас повною несподіванкою, адже ще у п’ятницю на Загальних зборах учасників УПЛ за варіант заміни дніпрян «Минаєм» проголосувала переважна більшість – 8 проти 5 клубів. Після суботнього спарингу з полтавською «Ворсклою» я надав команді два вихідних, а сам вирушив до Бєлграда провідати рідних. Завтра, у вівторок, команда має зібратися на вечірнє тренування. Зараз від рішення Виконкому всі представники «Минаю» перебувають у шоковому стані. Виходить, коли позаторік була схожа ситуація, то наш клуб залишили в еліті, а у цьому році за тих же обставин все чомусь змінилось і раптом з’явився «Турнір чотирьох». Виходить, що правила міняються щороку, як комусь заманеться. Все це деморалізовує, йде нанівець уся наша піврічна робота. «Минай» під моєю орудою завжди грав чесно. Ні в які договірні матчі, як комусь здавалось, ми не грали. І тим прикріше усвідомлювати, що відбулося.
![ОФІЦІЙНО. УПЛ провела жеребкування пар турніру чотирьох](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/75/middle_695009.jpg)
– Чи буде «Минай» брати участь у «Турнірі чотирьох»?
– Мені важко збагнути, як перекроювати тренувальний процес, який був сформований ще заздалегідь, коли ніхто й гадки не мав ні про який турнір. Судіть самі: 23-го числа ввечері після вихідних, які були заплановані давно, ми збираємось у Минаї, а у середу вночі нам потрібно кудись їхати, щоб 26 грати перший матч «Турніру чотирьох». Виходить, що на підготовку до нього у нашої команди всього три дні разом з дорогою. Виникає ще й безліч питань: хто буде оплачувати переїзди, проживання, харчування, оренду поля для занять? Адже у нас на всі ці витрати немає грошей. Поки що керівництво не ухвалило рішення щодо участі «Миная» у «Турнірі чотирьох».
– А чи вдалося вам заповнити вакансії після того, як команду залишило понад десять футболістів?
– Футболістів нам бракує. Їх нема, адже цілий місяць тривала невизначеність, у якій лізі «Минай» буде грати. Адже якби ми запросили гравців під Першу лігу, а потім виявилось, що продовжимо виступи в УПЛ, її рівень вони не потягнули б. А щоб запросити футболістів вищого рівня, потрібно дати їм гарантії, що вони гратимуть в Прем’єр-лізі. До сьогоднішнього дня «Минай» сподівався на справедливе рішення щодо свого майбутнього, але… От і вийшло, що футболістів у нас на цей момент немає, а ми ще маємо кудись їхати, щоб виступити для когось у ролі боксерської груші. Повірте, від того, що нас змушують грати не за сталими загальними футбольними правилами, а якимось іншим чином, на душі дуже важко.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Динамо дізналося потенційного суперника. Жеребкування Q3 Ліги чемпіонів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/middle_694959.jpg)
![Динамо дізналося потенційного суперника. Жеребкування Q3 Ліги чемпіонів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/small_694959.jpg)
22 липня в Ньоні пройшло жеребкування третього раунду кваліфікації ЛЧ
![ОФІЦІЙНО. УАФ визначив, хто замінить Дніпро-1 в сезоні УПЛ 2024/25](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/middle_694975.jpg)
![ОФІЦІЙНО. УАФ визначив, хто замінить Дніпро-1 в сезоні УПЛ 2024/25](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/small_694975.jpg)
Відбудеться турнір за участі «Миная», «Металіста 1925», «Лівого Берега» та «Епіцентра»
![Зірці Реала запропонували шалений контракт на €200 млн. Він відреагував](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/slider_694836.jpg)
![А як же Лунін? Челсі націлився на голкіпера Вільярреала](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/75/slider_695047.jpg)
![Коли почали забивати. Збірна України U-19 обіграла Італію](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/slider_694870.jpg)
Команди немає, немає кому грати ( світла на свому стадіоні немає!!) і ще про якісь гарантії говорять, виглядає так що їм хто ще щось винен
Хочеться вже нарешті щоб ці контрабандисти зникли з УПЛ.
Є банати просто!
А то звикли на шару пролазити в вишку
Нытик донные)
буде по приколу,
якщо Минайці виграють цей турнір і... відмовляться від УПЛ...
Гравців немає, грошей немає, стадіону, що мав би відповідний рівень акредитації для проведення матчів УПЛ - теж немає. Хоча було півроку, аби вирішити ці питання.
Коли ФК "Минай" (Минай) настільки сильно не бажає боротися за місце в УПЛ, тоді нехай просто відмовиться від участі в турнірі.