Хотіли іншого суперника. Кривбас оцінив жеребкування єврокубку
У кваліфікації Ліги Європи команда зіграє з Вікторією
![Хотіли іншого суперника. Кривбас оцінив жеребкування єврокубку](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/75/orig_695001.jpg)
Віце-президент «Кривбаса» Сергій Мазур прокоментував жеребкування 3-го раунду кваліфікації Ліги Європи, де суперником команди стала чеська «Вікторія» Плзень.
У клубі хотіли отримати іншого опонента.
– Емоції дуже позитивні. Але, зізнаюсь, переживав. ФК «Кривбас» відродився у 2020 році. І ось, вже у 2024 ми будемо представляти Україну в єврокубках. За ці чотири сезони ми разом пройшли шлях від Другої ліги до УПЛ, а тепер і до дебюту в єврокубках. Щодо жеребу, то на цьому етапі Ліги Європи немає слабких команд. Кожен суперник може дати бій будь-кому. «Вікторія» – міцний горішок, доволі непростий суперник. Вважаю, це найважчий варіант, який міг бути для «Кривбаса» у цій групі жеребкування. Буде важко, але будемо битись. «Кривбасу» треба буде показати свій характер та усю майстерність, аби подолати цей барʼєр.
Чесно, хотів в суперники «Кривбасу» португальську «Брагу» або молдовський «Шериф». Маємо «Вікторію». Що ж, повторюсь, буде цікаво. Але, впевнений, «Кривбас» дасть бій досвідченому супернику.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Лунін схиляється до відходу з Реала. Все залежить від пропозицій](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/75/middle_695002.jpg)
![Лунін схиляється до відходу з Реала. Все залежить від пропозицій](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/75/small_695002.jpg)
Гравець поки не визначився з тим, де продовжить кар'єру
![Є путівка на ЧС! Із ким Україна зіграє у півфіналі Євро-2024 U-19?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/middle_694871.jpg)
![Є путівка на ЧС! Із ким Україна зіграє у півфіналі Євро-2024 U-19?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/small_694871.jpg)
Синьо-жовті у півфіналі проведуть матч проти Іспанії або Франції
![Едді Хірн назвав єдиного боксера, який може стати загрозою для Усика](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/slider_694831.jpg)
![Україна – Італія – 3:2. Вийшли до півфіналу Євро-2024! Відео голів та огляд](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/slider_694866.jpg)
![Україна – Італія – 3:2. Вийшли до півфіналу Євро-2024! Відео голів та огляд](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/small_694866.jpg)
![ОФІЦІЙНО. УАФ визначив, хто замінить Дніпро-1 в сезоні УПЛ 2024/25](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/slider_694975.jpg)