Україна обіграла Латвію та вийшла до фіналу Євроліги B з пляжного футболу

Синьо-жовті відвантажили суперникам 4 м'ячі без відповіді

3071
3
УАФ

20 липня в грузинському Батумі збірна України з пляжного футболу провела півфінальний поєдинок розіграшу Євроліги-2024 в дивізіоні B.

Після виграшу групового раунду у квартеті В збірна України в півфіналі Євроліги-2024 зустрічалася з другою командою групи А – Латвією.

Підопічні Миколи Костенка бездоганно провели цей поєдинок, забивши у ворота латвійців 4 сухі м'ячі. У першому періоді відзначилися Олег Зборовський та Андрій Потапов, а у другому – Олександр Корнійчук та Олег Щитник. У третій 12-хвилинці глядачі голів не побачили.

Таким чином, збірна України виграла у Латвії з рахунком 4:0 і вийшла до фіналу турніру (21 липня), де зіграє із переможцем другого півфіналу, в якому зустрінуться Грузія та ОАЕ (20 липня о 19:30).

Раніше українська команда втратила місце у Дивізіоні A внаслідок бойкоту турніру в 2023 році через участь збірної білорусі.