На чемпіонаті Європи U-18 збірна України програла Туреччині 1:3
Поки що українські волейболісти не набрали жодного очка в 6 матчах, але зуміли виграти сет
![На чемпіонаті Європи U-18 збірна України програла Туреччині 1:3](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/71/orig_694260.jpg)
Після дня відпочинку сьогодні у Болгарії відновились ігри групового етапу фінального турніру чемпіонату Європи з волейболу серед юнаків вікової категорії до 18 років. Збірна України, яка до цього програла усі п'ять попередніх матчів у своїй групі, зустрічалася з однолітками Туреччини.
В першій партії підопічні Костянтина Рябухи поступилися суперникам із мінімальною перевагою 23:25. Натомість у другому сеті наші юні волейболісти досягли успіху, причому з гарним запасом 25:18. Це була, до речі, перша переможна партія для українців на цьому турнірі.
Шкода, але продовжити так само збірній України не вдалося. Два наступні сети вона програла 20:25 та 19:25. Тож у графі перемоги та очки у нашої команди, як і раніше, залишилися нулі.
У цій грі особливо відзначимо Максима Свиридова, який набрав 29 очок.
А взагалі українці грали в такому складі: Григорій Хоцевич (набрав 14 очок), Артем Войтюк (2), Артем Білоус (3), Артем Мошенчич (8), Артем Рязанов (13), Максим Свиридов (29), Михайло Бойко, Андрій Лункан (обидва – ліберо) – стартовий. На заміну виходили: Арсен Юхімчук (1), Олександр Тимків (0).
Чемпіонат Європи з волейболу. Юнаки. U-18
Група 1
Софія (Болгарія). 17 липня
Україна – Туреччина
1:3 (23:25, 25:18, 20:25, 19:25)
Португалія – Польща
0:3 (19:25, 13:25, 17:25)
Група 2
Пловдів (Болгарія). 17 липня
Естонія – Чехія
0:3 (17:25, 22:25, 22:25)
Іспанія – Словенія
3:1 (31:33, 28:26, 25:15, 33:31)
У групі 1 збірні Франції та Польщі достроково забезпечили собі вихід до півфіналу. Українці замикають турнірну таблицю, не маючи набраних очок. Завтра 18 липня у заключному матчі першого етапу наша команда зустрінеться із лідерами групи волейболістами Франції.
В групі 2 у Італії та Іспанії по 15 очок. Крім цих збірних зберігає шанси вийти у плей-офф й команда Бельгії. Але для цього їй треба сьогодні ввечері та завтра перемогти обох лідерів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Лондонський клуб з АПЛ націлився на гравця Дніпра-1 і збірної України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/70/middle_694118.jpg)
![Лондонський клуб з АПЛ націлився на гравця Дніпра-1 і збірної України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/70/small_694118.jpg)
Рамік Гаджієв зацікавив «Брентфорд»
![Замінити Дніпро-1 у новому сезоні УПЛ може один із чотирьох клубів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/70/middle_694148.jpg)
![Замінити Дніпро-1 у новому сезоні УПЛ може один із чотирьох клубів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/70/small_694148.jpg)
Претенденти: «Минай», «Металіст 1925», «Лівий Берег» та «Епіцентр»
![Нація переможців. Як волейбольна збірна йшла від занепаду до Ліги націй](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/71/slider_694217.jpg)
![Нація переможців. Як волейбольна збірна йшла від занепаду до Ліги націй](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/71/small_694217.jpg)
![Миколенко зацікавив іменитий клуб з елітним коучем. Відома реакція Евертона](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/70/slider_694129.jpg)
![Миколенко зацікавив іменитий клуб з елітним коучем. Відома реакція Евертона](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/70/small_694129.jpg)
![Тренер Партизана: «Київське та московське Динамо на одному рівні»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/71/slider_694224.jpg)