ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом Іспанії

Мікель Оярсабаль приніс команді перемогу над Англією у фіналі Євро-2024

76050
5
Getty Images/Global Images Ukraine

14 липня відбувся фінальний матч Євро-2024 між збірними Іспанії та Англії. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь Фурії Рохи.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Перемогу іспанцям на 86-й хвилині приніс Мікель Оярсабаль. Він забив після того, як простріл на нього виконав Марк Кукурелья.

Був шанс того, що Оярсабаль забрався до офсайду. Однак, як показує чіткий знімок з камер VAR, нога Джона Стоунза була ближчою до воріт трьох левів.

Відеоогляд матчу Іспанія – Англія (2:1)

(154)

Підсумковий список бомбардирів Євро-2024. Хто став найкращим голеадором?
Футбол | 15 липня 2024, 04:54 4

Відразу у шести гравців по 3 голи: Кейн, Гакпо, Мусіала, Шранц, Мікаутадзе, Ольмо

Не Кличко і Усик. Джошуа назвав боксера, чий удар завдав найбільше болю
Бокс | 15 липня 2024, 07:05 0

Ентоні згадав поразку у фіналі чемпіонату світу у 2011 році

Коментарі 5
_Quantum19_
То за чим міряти офсайд? На стоп- кадрі чітко видно, що стопа Оярсабаля знаходиться ближче до воріт, ніж стопа Стоунза. У футбол грають ногами (стопами), а не колінами. Тому офсайд тут цілком має місце бути.
Ще більше переконуюсь, що це найнудніший чемпіонат з сумнівним чемпіонством іспанців, котрих арбітр за вуха витягнув у півфінал, не призначивши пенальті у їх ворота за гру рукою Кукурельї у своєму карному. Півфінал Німеччина - Франція мав місце бути. Недарма вболівальники збірної Німеччини зібрали на петиції близько трьохсот тисяч підписів, аби відбулося перегравання цього чвертьфіналу між збірними Німеччини та Іспанії.😤😤🤨🤨🤨😤😕😤😤😤😤
Віталій Ткачук
Коліно. Не вірте, права нога іспанця бачили де? Продажне УЄФА намалює що схоче. В матчі бачилося що там офсайд. Так, іспанці показували непоганий футбол, але я за справедливість: вони від німців ще мали вилетіти. Ця перемога - повне гівно.