Франція стала переможцем молодіжного чемпіонату Європи U-22

Друге місце посіли молоді волейболісти Італії і бронзу виборола команда Польщі

338
0
CEV

У Нідерландах завершився фінальний турнір чемпіонату Європи з волейболу серед молодіжних команд вікової категорії до 22 років. У вирішальному поєдинку зустрілися збірні Франції та Італії.

Перші дві партії взяли французи 25:19 та 25:20. Потім італійці з великими труднощами відновили рівновагу. Причому, якщо третій сет вони виграли досить впевнено 25:14, то в четвертій партії суперники довго не хотіли поступатися один одному. І лише з рахунком 30:28 успіху досягла Італія.

Таким чином, долю золотих та срібних медалей вирішив тай-брейк. Як і в четвертій партії, суперники були гідні перемоги і боролися до останнього розіграшу. І все ж таки вирішальне очко завоювали французи 22:20.

В матчі за 3 місце збірна Польщі також у п'ятьох партіях виграла у господарів турніру волейболістів Нідерландів.

3:2 (21:25, 22:25, 25:15, 25:21, 15:9)

Слід зазначити, що на першому етапі Євро виступали 8 команд, які були поділені на дві групи. Ось підсумкове становище команд у групах:

Група 1 – 1. Польща (3 матчі, 9 очок). 2. Нідерланди (3, 4). 3. Угорщина (3, 4). 4. Іспанія (3, 1).
Група 2 – 1 . Франція (3, 6). 2. Італія (3, 6). 3. Португалія (3, 5). 4. Чехія (3, 1).

У півфіналах Італія перемогла Польщу 3:1, а французи завдали поразки Нідерландам 3:0.

На жаль, збірна України цієї вікової категорії не змогла пройти кваліфікацію і у фінальному етапі не брала участі.

Додамо, що це був вже третій фінальний турнір чемпіонатів Європи з волейболу для молодіжних та юнацьких команд різного віку. Так, у жінок цієї категорії раніше перемогла збірна Італії. А у жіночому турнірі U-18 напередодні несподіваним переможцем стала команда Болгарії, яка у півфіналі обіграла Італію, а у фіналі розгромила Бельгію 3:0.

Ще один фінальний турнір юнаків U-18 поки що триває, йдуть ігри групового етапу. На жаль, збірна України виступає на ньому невдало, програвши всі чотири матчі з однаковим рахунком 0:3.