Звягель здобув вольову перемогу над тернопільською Нивою
У переможців забили Сергій Кисленко, Андрій Нестеров та Мар'ян Мисик
![Звягель здобув вольову перемогу над тернопільською Нивою](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/66/orig_693308.jpg)
Клуб Першої ліги Звягель під керівництвом Юрія Вірта здобув у спарингу вольову перемогу над тернопільскою Нивою (3:1).
Попри шалену спеку, команди активно розпочали матч, уже на 10 хвилині Богдан Козак цілив у ворота, проте голкіпер «Звягеля» врятував. Підопічні Юрія Вірта одразу розпочали свою атаку, яка завершилась сильним ударом у поперечину, а на добиванні зіграв екс-гравець «Ниви» Сергій Кисленко – вище воріт.
Рахунок у матчі на 13-й хвилині відкрив Дмитро Галадей, який відгукнувся на подачу Дорошенка з кутового (1:0). Невдовзі Кисленко знову пробивав по воротах «Ниви», замкнувши подачу із флангу – Жупанський врятував. Активні дії гравців «Звягеля» призвели до пенальті у ворота «Ниви» на 38-й хвилині за гру рукою у штрафному майданчику. 11-метровий удар реалізував Сергій Кисленко (1:1). На 43-й хвилині півзахисник «Звягеля» Андрій Блізніченко з далекої відстані пробивав по воротах «Ниви», проте Жупанський вкотре виручив, зробивши видовищний сейв.
Другий тайм активніше розпочали гравці «Звягеля», створюючи подекуди небезпечні моменти. На 58-й хвилині гравець «Звягеля» пробивав із далекої відстані під поперечину, але Ілля Ольховий, який у другому таймі замінив Жупанського, у видовищному стрибку врятував команду від пропущеного голу. Проте, вже за 4 хвилини стався гол. Подача із штрафного – на добиванні зреагував Нестеров та поцілив у ворота «Ниви» (2:1). Головний тренер тернополян Євген Калиниченко зробив ряд замін, випустивши молодь та гравців на перегляді. Фінальний рахунок у матчі встановив потенційний новачок «Звягеля» Мар'ян Мисик, забивши в компенсований час на 90+3 хвилині (3:1).
Товариський матч, 10 липня
15:15. Нива Тернопіль – Звягель – 1:3
Голи: Галадей, 13 – Кисленко, 38 (пен), Нестеров, 63, Мисик, 90+3.
Нива Тернопіль (старт): Жупанський, Капустян, Токар, Демчук, Паламарчук, Дорошенко, Козак, Кицун, Голуб, Бей, Галадей
Відеозапис матчу
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Відомий український футбольний журналіст мобілізувався до лав ЗСУ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/70/middle_694050.jpg)
![Відомий український футбольний журналіст мобілізувався до лав ЗСУ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/70/small_694050.jpg)
Сергій Болотніков планує працювати в прес-службі 63-ї бригади
![Доповнення серед «200-х». ЗСУ оновили дані втрат армії рф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/70/middle_694004.jpg)
![Доповнення серед «200-х». ЗСУ оновили дані втрат армії рф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/70/small_694004.jpg)
Українська армія продовжує боронити країну
![Після вильоту з Євро лише 6 гравців України повернулися до табору збірної](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/69/slider_693988.jpg)
![Після вильоту з Євро лише 6 гравців України повернулися до табору збірної](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/69/small_693988.jpg)
![Українського футболіста визнано найгіршим гравцем Євро-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/69/slider_693942.jpg)
![Не Ямал і Родрі. Анчелотті назвав найкращого гравця Євро-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/69/slider_693903.jpg)