Юнацька збірна України U-19 виграла спаринг у польського клубу

Українська команда обіграла «Олімпію» Ельблонг з рахунком 2:1

992
0
УАФ

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2005 р.н.) продовжує збір у Польщі, готуючись до фінальної частини чемпіонату Європи 2024 U-19.

9 липня підопічні Дмитра Михайленка провели спаринг із польським клубом третьої ліги «Олімпією» (Ельблонг) та перемогли з рахунком 2:1.

Українська команда пропустила з пенальті на 60-й хвилині, утім, не знітилася і зуміла переломити хід зустрічі. На 80-й хвилині Пономаренко потужним ударом вколотив м'яч у сітку після відскоку, а за три хвилини він же забив переможний гол зі штрафного – 2:1.

Тренерський штаб зміг переглянути весь кадровий потенціал збірної, що дасть інформацію для роздумів перед іспитами в Північній Ірландії, куди команда вилітає у четвер, 11 липня.

Товариський матч. 9 липня, Польща

Україна U-19 Олімпія (Ельблонг, Польща) — 2:1 (0:0)

Голи: Пономаренко, 80, 83 – гол, 60 (пен)

Україна U-19 (1-й тайм): Крапивцов, Огарков, Михавко, Балаба, Гусєв, Ващенко, Деркач, Цуканов, Гаджиєв, Синчук, Богданов.

Україна U-19 (2-й тайм): Бакус (Суркіс), Дігтярь, Мельниченко, Балаба, Дрозд, Обінайя, Маткевич, Тутеров, Кревсун, Шевченко, Пономаренко.

ХАЦКЕВИЧ: «Найсильніша збірна України в історії? Що ця команда виграла?»
Футбол | 16 липня 2024, 10:42 0