| Оновлено 06 липня 2024, 01:57
2570
0

Хто, як не він? Визначено найкращого гравця матчу Євро Іспанія – Німеччина

Дані Ольмо розпочав поєдинок на лаві запасних, замінив Педрі, забив та віддав асист

2570
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Дані Ольмо

У німецькому Штутгарті 5 липня відбувся матч 1/4 фіналу Євро-2024 між збірними Іспанії та Німеччини.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Зустріч відбулася на стадіоні «МХП Арена». Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь іспанців за підсумками овертаймів.

Після завершення зустрічі технічні спостерігачі УЄФА назвали Дані Ольмо найкращим гравцем матчу:

«Він вийшов та замінив Педрі. Він був дуже небезпечний, дуже залучений до гри, забив гол, зробив результативну передачу, а також добре діяв біля воріт. В обороні він також зробив хорошу роботу», – зазначили в УЄФА.

Ольмо розпочав поєдинок на лаві запасних та вийшов на поле на 8-й хвилині замість травмованого Педрі. Дані зумів забити і віддати гольову на Мікеля Меріно.

ФОТО. Хто, як не він? Визначено найкращого гравця матчу Євро Іспанія – Німеччина