УЄФА покарав Беллінгема за непристойний жест у матчі проти Словенії

6482
15
Getty Images/Global Images Ukraine. Джуд Беллінгем

УЄФА ухвалив рішення щодо півзахисника збірної Англії Джуда Беллінгема.

На гравця накладений штраф за його непристойне святкування голу у матчі зі Словаччиною (2:1). Після того, як гравець на п’ятій компенсованій хвилині основного часу матчу зрівняв рахунок, він опустив руку в область паху і зробив непристойний жест, який, за поглядом, був адресований лавці запасних суперників. За це гравця звинуватили в неповазі. УЄФА оштрафувала Джуда на 20 тисяч євро.

Беллінгем зрівняв рахунок у матчі проти Словаччини на 90+5-й хвилині. В додатковий час англійці вирвали перемогу (2:1) і вийшли до 1/4 фіналу Євро-2024, де зіграють проти збірної Швейцарії.