| Оновлено 29 червня 2024, 01:07
4966
0

Півфінал Ліги націй пройде без збірної Італії

У чвертьфіналі італійці програли Франції в п'яти партіях і завершили боротьбу за нагороди турніру

4966
0
volleyballworld.com

В польському місті Лодзь у п'ятницю відбулися ще два поєдинки 1/4 фіналу Ліги націй з волейболу серед чоловіків. Нагадаємо, що напередодні півфіналістами турніру стали збірні Японії та Польщі.

Спершу на майданчик «Атлас Арени» вийшли волейболісти Італії та Франції. Італійці вважалися фаворитами не тільки цього протистояння, а й одними з головних претендентів на завоювання трофею. Вони і за рейтингом Міжнародної федерації волейболу (ФІВБ) стоять вище, і на груповому етапі посіли третє місце, тоді як французи фінішували шостими. Проте в очному протистоянні у канадській Оттаві 6 червня Франція перемогла Італію в одному з матчів групового етапу з рахунком 3:2.

Повторився такий самий результат і у Лодзі. Суперники почергово брали сети, доки не прийшли до тай-брейку. І тут французи виявилися сильнішими 15:11.

Не менш впертим виявився і матч Словенія – Аргентина. Перед цією грою більшість експертів надавали перевагу європейцям, які стали переможцями першого етапу. Але після трьох партій словенці поступалися 1:2, а у четвертій партії, маючи у своєму активі 24:21, ледь не програли. Гравці Аргентини не лише зрівняли рахунок, та й заробили матчбол 26:27. Однак Словенія потім взяла три очки поспіль і досягла успіху 29:27.

Укорочений сет пройшов вже за великої переваги Словенії, яка виграла 15:7.

Додамо, що у збірній Аргентини одним із найкращих на майданчику був догравальник Лучано Палонськи, який набрав 18 очок. Попередній сезон цей волейболіст провів у складі львівського клубу «Барком-Кажани», виступаючи у польській Плюс Лізі.