| Оновлено 27 червня 2024, 23:51
1576
0

Збірні Японії та Польщі вийшли до півфіналу чоловічої Ліги націй

Японські волейболісти в 1/4 фіналу перемогли Канаду, а поляки виявилися сильнішими за Бразилію

1576
0
volleyballworld.com

Сьогодні у польському місті Лодзь розпочався фінальний турнір вісімки найкращих чоловічих команд Ліги націй з волейболу 2024 року. У місцевому спортивному комплексі «Атлас Арена» відбулися два чвертьфінальні поєдинки.

Першими на майданчик вийшли збірні Японії та Канади. Незважаючи на те, що гра завершилася у трьох партіях, вона тримала у напрузі глядачів до останнього розіграшу. Досить сказати, що перший та третій сет Японія виграла з однаковою мінімальною для волейболу перевагою 26:24. І лише у другій партії представники Азії виграли впевненіше 25:18.

А після цього «Атлас Арена» практично повністю заповнилася вболівальниками збірної Польщі, яка зустрічалася з командою Бразилії. Однак, на жаль для них, стартову партію взяли гості 18:25. Втім, це був перший й останній успіх бразильців у цьому поєдинку. Далі вже матч пройшов за переваги господарів і вони здобули перемогу у трьох наступних сетах – 25:23, 25:22 та 25:16.