15

ФОТО. Грузія сенсаційно вперше в історії вийшла у плей-оф Євро. Як це було

Грузини неочікувано перемогли Португалію

Getty Images/Global Images Ukraine. Збірна Грузії

26 червня у німецькому Гельзенкірхені відбувся матч 3-го туру групи F Євро-2024 між збірними Грузії та Португалії.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Сенсаційну перемогу у матчі здобула збірна Грузії (2:0). На 2-й хвилині матчу Грузія вийшла уперед, голом відзначився Хвіча Кварацхелія, а на 57-й хвилині рахунок у матчі 2:0 зробив грузинський нападник Жорж Мікаутадзе, який реалізував пенальті.

Завдяки цій перемозі збірна Грузії посіла 3 місце у групі з 4 очками та вперше в історії вийшла у плей-оф чемпіонату Європи! Зазначимо, що для грузинів це й перший виступ на фінальній стадії Євро.