САУТГЕЙТ: Ми стали переможцями групи. Володіли м'ячем понад 70%»

Нічия дозволила Англії взяти перше місце, а Словенії – вийти у плей-оф

468
0
УЄФА. Гарет Саутгейт

Увечері 25 червня відбулися матчі 3 туру Євро-2024. Англія та Словенія зіграли внічию (0:0), що дозволило Англії взяти перше місце, а Словенії – –– вийти до плей-оф

Усі найяскравіші моменти матчу доступні у режиміLive в Telegram Sport.ua

Головний тренер збірної Англії Гарет Саутгейт прокоментував гру так:

«Я подумав, що ми стали значно краще поводитися з м'ячем. Думаю, хлопці, які вийшли на заміну, зробили хороший вплив на хід гри. Нічий результат зберігся, і зрештою це означає, що ми стали переможцями групи. Очевидно, що ми дуже добре захищалися, і це дає основу для подальшого розвитку. Сьогодні ми краще володіли м'ячем, вплив замін на гру був надзвичайно позитивним. Тож є ознаки наближення та іншої сторони гри.

Чого забракло для перемоги? Ми не могли знайти момент, щоб вирішити результат гри. Кілька хороших можливостей ми створили, але просто цього вечора їх не реалізували. Думаю, що стало порівняно краще. Ми значною мірою контролювали гру, володіли м'ячем понад 70%, особливо у другому таймі. А суперники стримували одну хвилю атак за іншою. Коул Палмер? Він привніс щось інше. Дуже хороше. Він успішно шукає вільні зони. У нього чудова техніка, і він холоднокровний.

У другому таймі вболівальники команди були виключно хорошими. А це має значення. Дуже пишаюся гравцями. Вони в дуже складній обстановці зберегли самовладання. Впоралися винятково добре. Ми повністю контролювали другий тайм, створили пару по-справжньому добрих моментів, якими, на жаль, не скористалися, але зберігали надійність в обороні. Дуже задоволений досягнутим. Звичайно ж, нам хотілося цього: пара голів – усі вирушають додому щасливими. Задоволені перемогою у групі».

(2)

На замітку. Болонья зіграла унічию з наступним суперником Шахтаря в ЛЧ
Футбол | 28 вересня 2024, 23:46 0

«Аталанта» відігралася на останніх хвилинах

Криза у Шахтарі: Матвієнко на колінах, Пушич читає мантри про якість гри
Футбол | 28 вересня 2024, 09:45 82

Олексій Сливченко наполягає, що з таким підходом до справи шансів на чемпіонство «гірники» не мають